Praca INFORMATYK Jasień STOLARSTWO i REMONTY BUDOWLANE GRZEGORZ DZIURZYŃSKI

Miejsce pracy:
Krucza 3, 68-320 Jasień, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa komputera, projektowanie w programie AutoCad

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasień

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa programu AUTOCAD

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

Nazwa pracodawcy:
STOLARSTWO i REMONTY BUDOWLANE GRZEGORZ DZIURZYŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
68-300 Tuchola Żarska 30, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Lubsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchola Żarska

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*