Praca INFORMATYK-HANDLOWIEC Dzierżoniów EURO Marta Sobczak - Szmal

Jesionowa 21, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zarządzanie sklepem internetowym i na Allegro,wystawianie produktów w sklepie internetowym i na allegro,obsługa klientów internetowych i na allegro,zarządzanie sklepem stacjonarnym,zamawianie towaru, rozkładanie i sprzedaż.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK-HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie o profilu imformatycznym,doświadczenie zaw.mile widziane na wskazanym stanowisku

Nazwa pracodawcy: EURO Marta Sobczak - Szmal

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Jesionowa

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*