Praca INFORMATYK - GRAFIK Jastrzębia Góra BUDIZOL SP.Z O.O. PROPERTY S.K.A.

ROZEWSKA 23, 84-104 Jastrzębia Góra, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace informatyka - grafika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 774,96 - 5 645,41 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK - GRAFIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Władysławowo

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: technik informatyk*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 774,96 - 5 645,41 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy: BUDIZOL SP.Z O.O. PROPERTY S.K.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

WITOSA 2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: WITOSA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.11.2015

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie potraw
Winiarnia - 2016-04-22 - Jurata (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 200 PLN

Prace operatora koparki
DGM BUDOWA SP.Z.O.O. - 2016-04-06 - Tupadły (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - SALOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń, wydawanie posiłków chorym.
CLAR SYSTEM S.A. - 2016-07-07 - Puck (pomorskie)

SPECJALISTA DS. DZIAŁU KADR I PŁAC - od 2 000 PLN

specjalista ds. działu kadr i płac
WĘDZENIE I PRZETWÓRSTWO RYB "RAFA" SP.Jawna - 2016-10-25 - Władysławowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przedstawianie oferty, sporządzanie umów, sporządzanie wycen nadzór nad realizacją umów, sprawdzanie płatności rozmowy i negocjacje z przedstawicielami, dbanie o ekspozycję, aktualizacja cenników, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kosakowo (pomorskie)

KELNERKA - od 2 000 PLN

- podawanie posiłków
BAR MARIA STYN - 2016-03-31 - Żelistrzewo (pomorskie)

KELNER/KA - od 2 500 PLN

Obsługa gości
BEKA Restauracja Przemysław Byczkowski - 2016-05-25 - Puck (pomorskie)

OCEANOLOG-ASYSTENTKA - 997,4 PLN

-pomoc w połowach kontrolnych ryb morskich i słodkowodnych oraz podstawowowych analizach ichtiologicznych.- pomoc w obsłudze hodowli ssaków i ryb- pomoc w organizacji i obsłudze akcji edukacyjnych z zakresu biologii Morza Bałtyckiego oraz fauny Zatoki Puckiej
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Hel (pomorskie)

FREZER - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku frezer. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe.
ZBYSZEK Zakład Usług Ślusarskich i Mechanicznych - 2016-11-28 - Kartoszyno (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
DREJK KAŹMIERCZAK SP.J. - 2016-09-28 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

Przygotowywanie posiłków - stół szwedzki
BIAŁE PIASKI Sp. z o.o. - 2015-12-07 - Białogóra (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

Czynności pomocnicze w kuchni, przygotowywanie surowców, zmywanie, czynności porządkowe
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy KAPER - 2016-09-07 - Jurata (pomorskie)

POKOJOWA - od 2 600 PLN

Dbanie o czystość pokoi
SARGUS Gabriela Kuchnowska - 2016-05-20 - Władysławowo (pomorskie)

SOMMELIER - od 3 000 PLN

Prace sommeliera.
BUDIZOL SP.Z O.O. PROPERTY S.K.A. - 2016-01-21 - Rozewie (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 075 PLN

Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, pomieszczeń sanitarno-higienicznych, dbałość o ogólny wygląd placówki, zamykanie pomieszczeń.
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - 2016-06-30 - Puck (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 8 - 10 PLN

Prace pomocy kuchennej
CHATKA KASZUBSKA - 2016-04-13 - Puck (pomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Prace fizyczne przy robotach budowlanych związanych ze wznoszeniem, modernizacją lub remontem budynków.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Gnieżdżewo (pomorskie)

BRUKARZ - od 12 PLN

układnie kostki brukowej, umiejętność posługiwania się piłą do cięcia kostek
"SANDAR" Andrzej Szczęsny - 2016-03-16 - Starzyno (pomorskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsługa rynku, obsługa magazynu, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Władysławowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 10 PLN

pomoc w przygotowaniu i wydawaniu posiłków , prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-06-28 - Hel (pomorskie)

SPRZĄTACZ HAL PRODUKCYJNYCH - od 1 850 PLN

sprzątanie hali po produkcji za pomocą wody pod ciśnieniem
Radex-Serwis Sp. z o.o. - 2016-11-28 - Kartoszyno (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
"POZIOM" Sp. z o.o. - 2016-05-19 - Krokowa (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

montaż mebli, formowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Swarzewo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie/wykładanie towaru, dbanie o estetykę sklepu.
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "GULIWER" - 2016-05-04 - Celbowo (pomorskie)

Obsługa klienta - plac
Firma Usługowo-Handlowa Sabina Nadolska - 2016-01-12 - Puck (pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektu hotelowego
USŁUGI TURYSTYCZNE ,,FREGATA" CENTRUM WYPOCZYNKOWE ,,RELAX" Arkadiusz Durda - 2016-06-30 - Chłapowo (pomorskie)

ELEKTRYK-AUTOMATYK - 2 300 - 3 000 PLN

Nadzór nad parkiem maszyn i urzadzeń od strony elektrycznej, pneumatyka i automatyka przemysłowa. Diagnozowanie urządzeń i awarii, bieżące naprawy maszyn i urzadzeń. Rozbudowa i modernizacja instalacji elektrycznej oraz parku maszyn. Miejsce pracy: KARTOSZYNO
GRAAL SA - 2016-03-30 - Kartoszyno (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pełnienie czynności opiekuńczych nad dziećmi. Dbanie o bezpieczeństwo i higiene pracy. Opieka nad dziećmi w czasie zajęć, spacerów, wycieczek. Pomoc w przygotowywaniu zajęć dydaktycznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Żelistrzewo (pomorskie)

ŚLUSARZ - 1 850 - 2 400 PLN

Obróbka mechaniczna elementów metalowych.
INTERCOMPACT Sp. z o.o. - 2016-08-11 - Puck (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 2 060 PLN

Rejestrowanie pacjentów w poradni.
PHU "Magnes" Centrum Psychoterapii - 2016-06-27 - Tupadły (pomorskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed