Praca INFORMATYK Bratoszewice Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Nowości 32, 95-011 Bratoszewice, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków:1) instalowanie i konfigurowanie sprzętu sieciowego2) instalowanie i konfigurowanie oprogramowania systemowego, sieciowego3) prowadzenie profilaktyki antywirusowej4) serwisowanie sprzętu komputerowego5) sprawdzanie poprawności działania i instalacji systemu operacyjnego oraz aplikacji biurowych6) obsługa techniczna Rejonowych Zespołów Doradców7) weryfikacja faktur telekomunikacyjnych8) archiwizacja dokumentów Działu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bratoszewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stryków

Zawód: specjalista zastosowań informatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku, umiejętność konfigurowania systemów Windows Server 2008 R2 oraz 2012, urządzeń sieciowych LAN, Wi-Fi.

Nazwa pracodawcy: Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Stryków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bratoszewice

Ulica pracodawcy: Nowości

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zastosowań informatyki