Praca INFORMATYK - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Wałcz PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO WAŁCZ

Stanowisko: INFORMATYK - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: 1.bezpieczeństwo bazy danych SILP (System Informatyczny Lasów Państwowych) w tym koordynowanie i nadzór nad ochroną antywirusową urządzeń w sieci,2.administrowanie siecią lokalną, komputerami oraz innym sprzętem komputerowym w budynku nadleśnictwa,3.zabezpieczenie funkcjonowania SILP na poziomie leśnictwa tj. administrowanie rejestratorem leśniczego oraz innymi urządzeniami komputerowymi,4.nadzór nad transmisją danych i siecią komputerową Nadleśnictwa,5.konfiguracja i podłączanie komputerów do domeny Lasów Państwowych, udostępnianie zasobów dyskowych i drukarek,6.administrowanie procesami użytkowników oraz drukarek sieciowych,7.instalowanie i aktualizowanie programów, aplikacji, urządzeń peryferyjnych oraz administrowanie nimi.8.koordynowanie i organizowanie procesów zakupu nowych urządzeń komputerowych, licencji oraz materiałów eksploatacyjnych.9.bieżące prowadzenie wewnętrznego audytu zainstalowanego oprogramowania, sprawdzanie jego legalności, warunków licencji oraz ochrony praw autorskich.10.nadzór nad ochroną danych osobowych w SILP.11.obsługa stron internetowych nadleśnictwa.12.wsparcie użytkowników w obsłudze oprogramowania biurowego.

Data publikacji: 2016-07-13

Lokalizacja: Wałcz (zachodniopomorskie)

Pracodawca: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO WAŁCZ

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
Kołobrzeska 1, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
1.bezpieczeństwo bazy danych SILP (System Informatyczny Lasów Państwowych) w tym koordynowanie i nadzór nad ochroną antywirusową urządzeń w sieci,2.administrowanie siecią lokalną, komputerami oraz innym sprzętem komputerowym w budynku nadleśnictwa,3.zabezpieczenie funkcjonowania SILP na poziomie leśnictwa tj. administrowanie rejestratorem leśniczego oraz innymi urządzeniami komputerowymi,4.nadzór nad transmisją danych i siecią komputerową Nadleśnictwa,5.konfiguracja i podłączanie komputerów do domeny Lasów Państwowych, udostępnianie zasobów dyskowych i drukarek,6.administrowanie procesami użytkowników oraz drukarek sieciowych,7.instalowanie i aktualizowanie programów, aplikacji, urządzeń peryferyjnych oraz administrowanie nimi.8.koordynowanie i organizowanie procesów zakupu nowych urządzeń komputerowych, licencji oraz materiałów eksploatacyjnych.9.bieżące prowadzenie wewnętrznego audytu zainstalowanego oprogramowania, sprawdzanie jego legalności, warunków licencji oraz ochrony praw autorskich.10.nadzór nad ochroną danych osobowych w SILP.11.obsługa stron internetowych nadleśnictwa.12.wsparcie użytkowników w obsłudze oprogramowania biurowego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
1.Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę: Nadleśnictwo Wałcz - 1/2 etatu, Nadleśnictwo Tuczno - 1/2 etatu2.atrakcyjne warunki zatrudnienia3.pracę w wiarygodnej i stabilnej firmie4.możliwość rozwoju zawodowego5.pierwszą umowę na okres próbny 3 miesięcy, drugą umowę na czas określony 1 roku, trzecią umowę na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie pracy. 6. przewidywany okres podjęcia pracy wrzesień 2016r.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INFORMATYK - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wałcz

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 01.09.2016

Data zakończenia pracy: 01.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania:1. wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: informatyczne, telekomunikacyjnelub elektroniczne,2. doświadczenienastanowiskuadministratorasieciinformatycznejlub na stanowisku informatyka (min. 2 lata),3. znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,4. oświadczenie o niekaralności,5. dobra znajomość:a.zasad działania sieci LAN i WAN oraz obsługującego je sprzętu informatycznego,b.systemów MS Windows (7 i wyższe), Linux, Windows Mobile (5.0 i wyższe), Windows Phone, Androidc.programów z pakietu MS Officed.zarządzania domeną Active Directory,e.środowiska wirtualnego,f.zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i przetwarzania danych i informacjig.budowy i zasad działania komputerów stacjonarnych i mobilnych,h.zasad funkcjonowania oraz budowy stron www (html, php, java, liferay)6. umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów informatycznych,7. prawo jazdy kategorii B, dysponowanie samochodem do celów służbowych, 8. gotowość do uzupełnienia podstawowej wiedzy o zagadnienia z tematyki leśnej.

Nazwa pracodawcy:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO WAŁCZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Adres pracodawcy:
Kołobrzeska 1, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
1.CV oraz list motywacyjny (z adresem do korespondencji, adresem e-mail i numerem telefonu).2.kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i staż pracy (oryginały do wglądu w dniu rozmowy kwalifikacyjnej),3.kopie dokumentów potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności (oryginały do wglądu w dniu rozmowy kwalifikacyjnej),4.oświadczenie o treści, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji", zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.),5. nadleśnictwo nie zwraca dokumentów złożonych w postępowaniu rekrutacyjnym.5) Postępowanie kwalifikacyjne realizowane będzie w dwóch etapach:1.wstępny wybór złożonych dokumentów oparty na ocenie cv i doświadczenia zawodowego,2.rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami spełniającymi wymagania połączona z sprawdzeniem podstaw teoretycznych i znajomości języka.6) Termin postępowania:1. Wymagane dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Wałcz lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Wałcz, ul. Kołobrzeska 1, 78-600 Wałcz do dnia 01.08.2016r. włącznie, z dopiskiem Nabór na stanowisko informatyka - administratora systemu informatycznego". Dokumenty, które wpłyną pocztą elektroniczną lub po terminie nie będą rozpatrywane.2. Do udzielania informacji w sprawie rekrutacji upoważniony jest starszy specjalista ds. pracowniczych i informatyki Andrzej GnychNadleśnictwo Wałcz zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na bezpośrednie rozmowy oraz prawo do powiadomienia wyłącznie wybranego kandydata o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, bez podania uzasadnienia wyboru pozostałym uczestnikom postępowania.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 01.08.2016

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałcz

Ulica pracodawcy: Kołobrzeska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: nadleśnictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 1

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.07.2016

Data dodania oferty pracy: 12.07.2016

Oferta pracy ważna do: 01.08.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 12.07.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 12.07.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 2 000 - 3 000 PLN

fakturowanie sprzedaży, kontakt z kilentem, przyjmowanie zamówień, przyjmowanie dokumentacji wysyłkjowej , obsługa reklamacji , współpraca z działem sprzedaży, magazynem i księgowością
P.P.H.U GRAFF S.C. JACEK ANTONOWICZ , MIROSŁAW DOLECKI - 2016-10-05 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA WOZIDŁA TECHNICZNEGO - od 3 000 PLN

obsługa wozidła
KOWBUD BIS s.c. - 2016-04-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ KLIMATYZACJI I CHŁODNICTWA - od 2 200 PLN

utrzymanie sprawności technicznej przemysłowych urządzeń klimatyzacji, agregatów wody lodowej,wentylacji, chłodnictwa (urządzenia firm: Vitroservice Clima, WBW, Polenz, Sohn, Thermocold) wykonywanie konserwacji i planowych przeglądów urządzeń, samodzielne usuwanie drobnych awarii, nadzór prac serwisowych wykonywanych przez firmy zewnętrzne, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Tuczno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

kierowca samochodu osobowego
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KONSTRUKTOR - MECHANIK - od 4 200 PLN

konstruktor - mechanik
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 2 000 PLN

Wydawanie,przyjmowanie i układanie towaru.
AGENCJA HANDLOWA "BAZA" spółka z o.o WAŁCZ - 2017-04-26 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

praca w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kłębowiec (zachodniopomorskie)

OPERATOR HDS - od 2 224 PLN

obsługa żurawia samochodowego, dostarczanie drewna z placu składowego do węzła rozdrabniania drewna
Ozen Sp.zo.o. - 2016-11-18 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Człopa (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
FARGO - BUD - 2016-09-08 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie węgla (workowanie)
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

Przygotowywanie kebabu, hamburgerów itp.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DOBLER " - 2015-12-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie gospodarstwa
Gospodarstwo Rolne Marcin Laskowski Kłębowiec - 2016-12-09 - Kłębowiec (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

Doradca odpowiedzialny jest za:kompleksową obsługę Klienta według standardów firmyrealizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomiefachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętudbanie o odpowiednie zatowarowanie salonupomoc Klientom w załadunku towaru
"TERG" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozwożenie towaru wydawanie towaruwystawianie WZ
P.P.H.U. GAMART S.A.JASŁO O/WAŁCZ - 2017-08-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Tuczno (zachodniopomorskie)

PAKOWACZKA/PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 850 - 1 900 PLN

Pakowanie artykułów spożywczych.Czynności produkcyjno - magazynowe.
kontakt przez OHP - 2016-04-28 - Tuczno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

pracownik produkcji
"VICTORIA CYMES" SP. Z O. O. WAŁCZ - 2017-02-14 - Wałcz (zachodniopomorskie)

REFERENT DO SPRAW ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO - od 2 000 PLN

przyjmowanie wniosków o przyznanie świadczenia wychowawczego,2. kompletowanie, weryfikacja przyjętych wniosków,3. wprowadzanie przyjętych wniosków do programu komputerowego,4. przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych w sprawie świadczeniawychowawczego,5. przygotowywanie list wypłat kasowych oraz przelewów bankowych dot. świadczeniawychowawczego,6. przygotowywanie sprawozdawczości z realizowanych zadań,7. wykonywanie innych prac zleconych przez Z-cę Kierownika ds. świadczeń rodzinnych orazKierownika Ośrodka.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałczu - 2016-03-10 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MERCHANDISER - od 300 PLN

regularne wizyty w punktach sprzedaży z powierzonego rejonu, zapewnienia ciągłej dostępności towarów, wspierania sprzedaży,zbieranie informacji i systematyczne raportowanie
kontakt przez OHP - 2016-12-05 - Wałcz (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK- AUTOMATYK - od 2 800 PLN

Obsługa urządzeń elektroenergetycznych
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Piecnik (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRASOWACZKA - SZWACZKA - od 1 850 PLN

prasowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

prace ogólnobudowlane, elewacje,dachy, polbruk itp.
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA BUD-KAM KAMIL GAZDA - 2017-04-04 - Mirosławiec Górny (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - PIZZER - od 1 850 PLN

Kucharz - pizzer
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj