Praca HYDRAULIK W RENOMOWANYM SZPITALU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
zapewnienia prawidlowego funkcjonowania urzadzeń instalacji technicznychrenomowanego szpitala

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: po okresie próbnym umowa na stałe

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK W RENOMOWANYM SZPITALU

Data zakończenia pracy: 01.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Drobne prace naprawcze (ślusarskie, hydrauliczne itp), utrzymanie dobrego stanu technicznego wyposażenia placówek, pełnienie roli kuriera.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

Praca na budowie na terenie całego kraju (hale, biura), montaż oświetlenia, montaż tras kablowych, układanie bednarek, praca na wysokości powyżej 3 metrów, umowa zlecenie, od 168-200 godzin na miesiąc; pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tupadły (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Grójec (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie oraz remont nawierzchni z kostki, płyt kamiennych lub betonowych oraz innych materiałówWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, umiejetność układania nawierzchni brukowej
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Jarosław (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN ZGRZEWARSKICH - 2 704 - 3 134 PLN

Bieżąca obsługa i kontrola maszyny zgrzewarskiej, odbieranie zwiniętych rolek ze zgrzanymi gwoździami i wkładanie ich do odpowiednich pudeł, kontrola jakościowa zgrzanych gwoździ przez wykonywanie testów jakościowych, ocena wzrokowa oraz kontrola zgodności typu pudeł, etykiet, przekładek z typem pakowanych gwoździ, zamykanie pudeł zszywaczem pneumatycznym i ustawianie ich za pomocą przenośnika pneumatycznego na palecie, wypełnianie kart kontrolnych i dziennych raportów produkcyjnych.Spotkania rekrutacyjne prowadzone będą od 03/10/2016. Rekrutacje odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 12.00 w siedzibie Firmy.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Nakrywanie stołów, obsługa konsumenta, wydawanie potraw i serwowanie, mycie naczyń, obsługa maszyn i urządzeń, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, opracowywanie jadłospisów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Piwniczna-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sierpc (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Brenna (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

Instalacje elektryczne.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Jadwisin (mazowieckie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Dudki (warmińsko-mazurskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

- umiejętność krojenia tkanin- przygotowanie produkcji- projektowanie wzorów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 5 000 PLN

ZAKUP SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ HURTOWA SILNIKÓW, POZYSKIWANIE KLIENTÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, STAZ PRACY W ZAWODZIE MIN. 10 LAT, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

samodzielna księgowa, książka przychodów i rozchodów, płac, kadry
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Huta Mińska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 950 PLN

pomoc kuchenna, dystrybucja posiłków w szpitalu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kraków (małopolskie)

EKSPEDIENTKA - 997,4 PLN

1. Obsługa klienta.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Przyjmowanie towaru.4. Metkowanie towaru.5. Utrzymanie czystości lokalu.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - PRACOWNIK SEKRETARIATU - do 1 850 PLN

Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, wystawianie zleceń, przyjmowanie towarów do magazyny, wystawianie faktur, sporządzanie bieżących zapotrzebowań na tawar, zamówienia.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Mysłowice (śląskie)

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

STAŻ POW. 50
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Antoniewo (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 600 PLN

obróbka metalu, utrzymanie ruchu, oprzyrządowanie do maszyn, produkcja szczotek
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w księgarni, art. papiernicze, zabawki
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gniezno (wielkopolskie)

KONSULTANT DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów oraz tworzenie baz danych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY-STAŻ FP - 997,4 PLN

szkolenie BHP, zapoznanie z zasadami , wystawianie faktur, protokołów
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Pakosław (wielkopolskie)

PROJEKTANT WIODĄCY W DZIALE PROCESS (PROCESS LEAD ENGINEER) - od 8 500 PLN

zarządzanie zespołem projektantów ds. procesowych w zakresie realizacji projektu, odpowiedzialność za projektowanie procesu w projekcie, od fazy oferty do fazy uruchomienia instalacji, odpowiedzialność za jakość, wydajność i opłacalność projektowanego procesuoraz zgodność ze standardami, wymaganiami branżowymi i projektowymi oraz warunkami umowy, za terminowość i budżet prac projektowych, udział w rozwoju branżowego know-how, koordynacja uzgodnień międzybranżowychoraz technicznych z klientem, raportowanie do kier. branżowego i dyrektora projektu.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA / MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- sprzedaż- przymowanie towarów - dostaw- dowóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Międzychód (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ ŁADUNKÓW W TRANSPORCIE LĄDOWYM I ŚRÓDLĄDOWYM - od 1 850 PLN

sprzedaż, kontakty z firmami transportowymi, hurtowniami sklepami w zakresie sprzedaży systemów zabezpieczeń.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nowa Sól (lubuskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

wykonywanie zadań zgodnie z ustawą o pomocy państwa w wchowywaniu dzieci program 500 plus
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Opoczno (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed