Praca HYDRAULIK (TEREN WOJEWÓDZTWA) Żagań USŁUGI MONTAŻU INSTALACJI C.O.,WOD. - KAN. I GAZ ZDZISŁAW SKÓRA

Stanowisko: HYDRAULIK (TEREN WOJEWÓDZTWA)

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: demontaż i montaż instalacji wod - kan, drobne prace budowlane

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Żagań (lubuskie)

Pracodawca: USŁUGI MONTAŻU INSTALACJI C.O.,WOD. - KAN. I GAZ ZDZISŁAW SKÓRA

Stary Żagań 60, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
demontaż i montaż instalacji wod - kan, drobne prace budowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK (TEREN WOJEWÓDZTWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 15.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Prawo jazdy kategorii B

Nazwa pracodawcy:
USŁUGI MONTAŻU INSTALACJI C.O.,WOD. - KAN. I GAZ ZDZISŁAW SKÓRA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Stary Żagań

Numer budynku pracodawcy: 60

Profil działalności pracodawcy: wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik