Praca HYDRAULIK Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO, CW, uprawnienia gazowe.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia gazowe "E"

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie materiałów tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Twardogóra (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW - do 925 PLN

Obsługa oczyszczalni ścieków.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Holeszów (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 600 PLN

Sprzątanie biura, korytarzy, kuchni i toalet.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SPRZEDAWCA, MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie, wyadawanie, zamawianie towaru, utrzymywanie czystości w magazynie, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru, zamawianie towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Brzózki (śląskie)

POMOCNIK INSTALATORA WOD-KAN, CO - od 1 850 PLN

montaż sieci wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Wodzisław Śląski (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi od 2,5 dp 5 lat
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjno biurowych,praca w programie world i exel,obsługa korespondencji,porzadkowanie dokumentów,obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Drochów Górny (świętokrzyskie)

REFERAT ORGANIZACYJNY I SPRAW OBYWATELSKICH - POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

m.in. pomoc przy prowadzeniu archiwum Urzędu Gminy,- pomoc w prowadzeniu spraw kancelarii ogólnej i korespondencji urzędowej,- pomoc w zapewnieniu obsługi organizacyjnej i administracyjnej Wójta, Zastępcy Wójta i Sekretarza Gminy,
kontakt przez PUP - 2015-11-14 - Węgierska Górka (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (146S) - 997,4 PLN

oferta stażu: bieżąca obsługa sekretariatu, prowadzenie dziennika korespodencyjnego jawnego i skorowidzów alfabetycznych, wydawanie i przyjmowanie dokumentacji, korespondencji do wysyłki, praca w programie MS Office, sporządzanie pism jawnych przy pomocy komputera, obsługa sprzętu biurowego, odbieranie poczty elektronicznej, sporządzanie okresowych zestawień" sprawozdawczość", archiwizowanie dokumentacji poprzez sporządzanie spisów zawartosci teczek i spisów akt przekazanych, obsługa interesantów.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Otwock (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 2 500 PLN

Kontorla przychodów, kosztów.Wystawianie faktur i not korygujących.Sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur.Wprowadzanie faktur do systemu informatycznego oraz kontrola obiegu dokumentacji handlowej.Przygotowywanie raportów.Sporządzanie bieżącej wew. dokumentacji.Przeprowadzanie inwentaryzacji.Wprowadzanie do systemów cen towarów.Weryfikacja zgodności cen towarów na półkach z cenami w systemie kasowym.Nadzór nad ekspozycją towarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Maciejowice (mazowieckie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

Osługa sprzedaży internetowej: drukowanie i kompletowanie zamówień (drobne produkty),drukowanie adresów, pakowanie do kopert, obsługa programu magazynowo-fakturującego, stanów magazynowych oraz kasy fiskalnej. Obsługa ebay.de, allegro, sklep internetowy.Umiejętność dokładnego czytania i liczenia. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA-PROJEKTANT - od 1 900 PLN

obsługa klienta, projektowanie mebli i wnętrz, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH - od 11,6 PLN

Montaż wyrobów z drewna z wykorzystaniem wkrętarek, gwoździarek, pistoletów pneumatycznych, pił, szlifierek, obsługiwanie maszyn i urządzeń tartacznych, podział surowców tartacznych do przetarcia.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Czatkowice (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Częstochowa (śląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 11 PLN

Obsługa linii techn. CNC, elektro-pneumo narzędz i maszyn analogowych(elektryczne piły taśmowe, tarczowe)
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

1695U PRACOWNIK SKLEPU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA OPROGRAMOWANIA - od 3 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe; umiejętności: znajomość stosu TCP/IP, znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML i Java Script; m.in. 2 lata doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku lub podobnym; znajomość języków obcych: biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie. Ogólny zakres obowiązków: analiza zabezpieczeń w systemie IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowywanie dokumentacji technicznej, raportów i poprawek (net/Java), obsługa kontrahentów m. in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY-PORZĄDKOWY (N) - do 1 850 PLN

sprzątanie nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Zielonka (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DZIEWIARSKICH - od 1 750 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOC STOLARZA - od 1 850 PLN

pozostałe prace przy obróbce drewna, cięcie, frezowanie i szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gorczyn (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace murarskie, prace ciesielsko- zbrojarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów, negocjacje handlowe, raportowanie wyników sprzedaży, obsługa handlowa, osiąganie zakładanych przychodów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z profilem działalności firmy: asortymentem, organizacją pracy w dziale handlowym w kooperacji z jednostkami powiązanymi tj. dział logistyki i księgowości,- zapoznanie z obiegiem dokumentów oraz udział w procesie ich tworzenia,- bezpośrednia obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zgierz (łódzkie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-10-16 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

PORZĄDKOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie w domach klientów m.in. rosyjskojęzycznych na terenie Lubina i okolic, zdobienie świąteczne/ sezonowe domów, świąteczna/ sezonowa aranżacja wnętrz, prace w ogrodzie- zagospodarowanie terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lubin (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY / SERWISANT URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

Oferta dla osoób do 30 roku życia. Obsługa klienta, tworzenie ofert handlowych, cenników, ofert promocyjnych, analiza rynku i ofert konkurencji, serwisowanie urządzeń elektronicznych (np. kamery CCTV, czujki, rejestratory).
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed