Praca HYDRAULIK -BRYGADZISTA PRACUJĄCY-288 Strzegom BIS Bajon Instal Serwis Strzegom

Św.Jana 2/2, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kierowanie zasobami ludzkimi, organizowanie pracy na budowie, wykonywanie instalacjiu wod-kan-gaz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK -BRYGADZISTA PRACUJĄCY-288

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzegom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 15.07.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, techniczne, prawo jazdy kat, B, instalatorstwo wod-kan.gaz, doświadczenie we wskazanym zawodzie 1 lat, niepalący, suminność, dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność kierowania zespołem pracvowników.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: BIS Bajon Instal Serwis Strzegom

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzegom

Ulica pracodawcy: Św.Jana

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik