Praca HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: realizacja wytopów szkła artystycznego w piecu gazowym, prowadzenie recznego formowania wyrobów, prowadzenie pokazów ręcznego formowania szkła

Data publikacji: 2016-05-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
realizacja wytopów szkła artystycznego w piecu gazowym, prowadzenie recznego formowania wyrobów, prowadzenie pokazów ręcznego formowania szkła

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie techniczne, doświadczenie zawodowe przy dmuchaniu i formowaniu szkła, zdolności manualne, świadectwo szkolne, świadectwo pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie