Praca HOUSEKEPING - POKOJOWA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: HOUSEKEPING - POKOJOWA

Wynagrodzenie: od 11 PLN

Zakres obowiązków: zapewnienie gościom hotelu sprawnego serwisu sprzątającego, sprzątanie pomieszczeń hotelowych oraz pokoi

Data publikacji: 2016-05-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie gościom hotelu sprawnego serwisu sprzątającego, sprzątanie pomieszczeń hotelowych oraz pokoi

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 10 zł za godz netto

Nazwa stanowiska: HOUSEKEPING - POKOJOWA

Data zakończenia pracy: 23.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Pomoc w pracach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pińczów (świętokrzyskie)

PRZYTYK - MAGAZYNIER/STAŻ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Potworów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Myszyniec Stary (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 050 PLN

Mechanbik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-07-25 - Zakopane (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej, metkownicy, terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Wągrowiec (wielkopolskie)

STAŻ - RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

- obsługa klienta- obsługa komputerowa pakietu office, internet,- obsluga korespondencji wychodzącej i przychodzącej- obsluga linii telefonicznej- przygotowanie dokumentów ofertowych biurowca
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Chorzów (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Umiejętność przygotowywania dań i obsługa maszyn i urządzeń. Jedna zmiana, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wrocław (dolnośląskie)

OSOBA PRACUJĄCA NA ZMYWAKU W RESTAURACJI HOTELOWEJ - od 2 200 PLN

Zmywanie naczyń w restauracji hotelowej (zmywak)
kontakt przez OHP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon-pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Opole (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY-PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

Pakowacz ręczny-pracownik produkcji- uzupełnienie stanowiska w ramach prac interwencyjnych
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA ( STAŻ RPO DLA OSÓB POWYŻEJ 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Nauka prawidłowej obsługi klienta i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Biesiekierz (zachodniopomorskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - 997,4 PLN

Fryzjer damsko - męski
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MŁODSZY KUCHARZ 1/2 ETATU - do 1 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI ORIENTALNEJ (CHIŃSKIEJ I JAPOŃSKIEJ); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ORIENTALNEJ, 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 1 400 PLN

wykonywanie prac w oparciu o plany i schematy w języku ukraińskim, wewnętrzne i zewnętrzne tynkowanie obiektów, szpachlowanie, gipsowanie, przygotowywanie odpowiednich zapraw
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Piaseczno (mazowieckie)

PROKURENT SAMOISTNY 266 - od 2 500 PLN

nadzór nad firmą, kontakty z kontrahentami, podpisywanie umów, utrzymywanie kontaktów z firmami i współpracownikami
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Mszczonów (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Wykonywanie zawodu kierowcy, dbanie o tabor
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Mikołów (śląskie)

ASYSTENT GEODETY - 997,4 PLN

obsługa programów geodezyjnych, wykonywanie pomiarów geodezyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Olkusz (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy uprawie , hodowli i ochronie lasu, prace przy zrywce drewna, obsługa narzędzi ręcznych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie mIasta Korsze
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Korsze (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK PLACÓWKI BANKOWEJ - do 2 000 PLN

nadzór nad placówką
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

odkurzanie podłóg, okresowe mycie okien, ścieranie kurzu z mebli biurowych, sprzętów i urządzeń biurowych, utrzymywanie czystościw pomieszczeniach higieniczno - sanitarnych i toaletach, wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny, używanie narzędzi i środków czystosci
kontakt przez PUP - 2017-06-10 - Osiek-Kolonia (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:naprawa samochodów, wymiana oleju, naprawa silników, naprawa zawieszenia samochodów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI WYTŁACZARKI - 997,4 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kosowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

wykonywanie stelaży meblowych, załadunek i rozładunek stelaży, elementów meblowych oraz płyty, wycinanie i obróbka elementów stelazy na maszynach recznych i mechanicznych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Klatka (łódzkie)

WIERTACZ STUDNI - 997,4 PLN

wg programu stażu.Staż w ramach środków unijnych PO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ostrów (łódzkie)

PRAWNIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Ostrołęka (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ROZRYWKOWYCH - od 1 850 PLN

Montaz, demontaż urządzeń rozrywkowych, obsługa urządzeń oraz transport urządzeń mechanicznych (typu karuzela)
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Częstochowa (śląskie)