Praca HOSTESSA Staszów kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzenie degustacji w markecie spożywczym.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka za godzinę 12 zł brutto

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Staszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Opatów

16-go Stycznia 1, 27-500 Opatów, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + zdjęcie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: opatowski

Gmina pracodawcy: Opatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opatów

Ulica pracodawcy: 16-go Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Opatów

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII - od 8 PLN

Przygotowywanie dańskładanie zamówieńobsługa kas fiskalnych
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 15 PLN

obsluga kasy fiskalnej, dbanie o wizerunek działu, obsługa klientów
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 500 PLN

Retusz zdjęć w programach graficznych.
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Pyskowice (śląskie)

ANKIETER TELEFONICZNY - 10 - 14 PLN

Realizacja ankiet telefonicznych
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - 38 - 39 PLN

czyszczenie hal i maszyn do produkcji spożywczej, opróżnianie odpływów i pojemników(czyszczenie za pomocą maszyn -karcher)
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Holandia (Holandia)

PRACOWNIK PRZY ROZBIORZE DROBIU - od 2 000 PLN

Sortowanie mrożonych części drobiu, dbałość o prawidłowe zabezpieczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Lublin (lubelskie)

KASJER SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW LOTOS A4 - od 1 850 PLN

• obsługa klientów • obsługa kasy fiskalnej,• dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,Nasze oczekiwania• Uczciwość i wysoka kultura osobista• Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie• Gotowość do pracy w systemie zmianowym• Umiejętność pracy w zespole
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Wiązów (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

obsługa salony, fryzjer damski i męski
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Rogów (śląskie)

DYSTRYBUTOR ULOTEK - od 7 PLN

dystrybucja ulotek w wyznaczonym rejonie
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Krzyworzeka (łódzkie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków typu fast food, dbanie o porządek w restrauracji
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER W DZIALE PRODUKCJI - od 1 850 PLN

• Przygotowywanie materiałów pod zlecenia produkcyjne• Prowadzenie gospodarki magazynowej magazynu przyprodukcyjnego• Aktywny udział we wdrażaniu projektów• Udział w pracach związanych z doskonaleniem wyników ilościowych i jakościowych
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Trąbki Małe (pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 12 PLN

informowanie o ofercie, sprzedaż produktów ubezpieczeniowychtelefoniczny kontakt z klientem
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OSOBA DO WYKŁADANIA TOWARU - od 10 PLN

wykładanie towaru na półkach sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STATYSTA, EPIZODYSTA - 40 - 240 PLN

Statystowanie przy produkcji programów telewizyjnych, krótkie role w serialach telewizyjnych, udział w kampaniach reklamowych.
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Brzozów (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów, sprzedaż ubezpieczeń, doradztwo ubezpieczeniowe.
kontakt przez OHP - 2016-01-22 - Radlin (śląskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych, dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego, dbałość o standardy jakościowe produkowanych wyrobów.
kontakt przez OHP - 2016-02-25 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

sprzedaż asortymentu rybnego, realizacja i zawieranie umów
Przedsiębiorstwo Drogowe "BETOMEX" Beata Gajek-Dyl - 2016-02-10 - Staszów (świętokrzyskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-02-23 - Staszów (świętokrzyskie)

INWENTARYZATOR SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ SN, NN - 1 - 3 PLN

inwentaryzacja sieci energetycznej
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK DO ROBIENIA BURGERÓW - od 12 PLN

Robienie burgerów
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Gliwice (śląskie)

WYKŁADANIE TOWARU/ KASJER - 11,5 - 12,5 PLN

wykładanie towaru na półkach w markecie lub obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11 PLN

Liczenie towarów.Firma zapewnia darmowy transport z Jarosławia.
kontakt przez OHP - 2016-02-05 - Krosno (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

montaż podzespołów do telewizorów LCD
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Kobierzyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona sklepu Biedronka
kontakt przez OHP - 2016-01-05 - Sanok (podkarpackie)

POKOJOWA - od 12 PLN

Utrzymywanie czystości obiektu hotelowego zgodnie ze standardami sieci
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątanie terenu wokół budynku urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Oleśnica (świętokrzyskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z WYSOKIM SKŁADEM - 2 184 - 2 520 PLN

obsługa wózków widłowych bocznych z wysokim składem, prace porządkowe na magazynie, kompletowanie zamówień, dbanie o poprawne funkcjonowanie magazynu i distaw
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Mysłowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed