Praca HOSTESSA Kraków kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: degustacja w sklepie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

Data zakończenia pracy: 22.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Leszno

Kazimierza Pułaskiego 9a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 9a

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Leszno

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 500 - 2 000 PLN

Aktywne pozyskiwanie klienta, sprzedaż pożyczek.
kontakt przez OHP - 2016-08-17 - Bochnia (małopolskie)

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH - od 2 500 PLN

Kierowanie robotami drogowymi
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ sp.z o.o. - 2016-06-07 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

praca na kasie, pomoc przy wykładaniu towaru
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Warszawa (mazowieckie)

GBM TRENER DS. ROZWOJU - od 9 000 PLN

Prowadzenie programu szkoleniowego dla zespołu GBM, HSS i KYCS zgodnie z ustalonymi standardami. Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych, rozpoznawanie jaka wiedza,umiejętności i postawy behawioralne są kluczowe dla danego stanowiska. Prowadzenie różnych szkoleń technicznych, odpowiedzialność za trenowanie innych. Prowadzenie procesów szkoleniowych w obrębie działu GBM jak również wsparcie realizacji szkoleń w innych departamentach, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH - od 40 PLN

- spawanie rur PCV z wykładzinami o średnicy od 25 do 100 - spawanie rur TUS ośrednicy 25 do 25- żywice: Derakane 411/470, Derakane 510 A 40, Pelatol A410
MM Invest - Interim Sp. z o.o. - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

utrzymanie czystości przy obiektach biurowych (teren zewnętrzny)
"ROKA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-29 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - od 2 775 PLN

Obróbka, montaż,okuwanie i naprawa produktów drewnianych i drewnopochodnych
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

przeliczanie towaru w godzinach wieczornych w dniach 9-11.04
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRYK - od 8 500 PLN

Renowacja pałacu, zakladanie i renowacja instalacji elektrycznej. Praca we Francji na jedną zmianę
FREDERIC ROBERT QUADRAPOL - 2016-02-23 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MURARZA - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Cieszanów (podkarpackie)

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 100 PLN

Wymagania • Wykształcenie minimum średnie • Znajomość branży i trendów rynkowych • Umiejętność pozyskiwania zaangażowania pracowników • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta • Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań, gotowość do zaangażowania się w realizację strategii firmy • Umiejętność wpływania na innych, negocjacji • Umiejętność planowania i organizacji pracy
Tesco /Polska/ Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 070 PLN

montaż siedzeń samochodowych,zagłówków,podłokietników,poszyć na fotele,obsługa linii produkcyjnej,maszyn,wypełnianie pianką siedzeń samochodowych
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Tychy (śląskie)

ASYSTENTKA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie drukarni
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 1 850 PLN

składenie elementów elektronicznych
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Mława (mazowieckie)

MENEDŻER - od 1 850 PLN

Wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 850 - 2 300 PLN

prace produkcujne
kontakt przez OHP - 2016-04-13 - Wałbrzych (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kraków (małopolskie)

WYKŁADANIE TOWARU - od 10,29 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Kluczbork (opolskie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY - od 9 151,81 PLN

Zbieranie informacji w celu przygotowania miesięcznych i kwartalnych prognoz z minimum 90 % dokładnością. Dostarczanie analiz na temat ilościowych fluktuacji. Generowanie raportów na temat trendów oraz sygnalizowanie zwiększonego zapotrzebowania zarówno menedżmentowi, jak i dostawcom. Pełnienie funkcji partnera dla operacji odnośnie zobowiązań oraz zaległości.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY, SPRZĄTANIE - od 1 750 PLN

ochrona obiektów lub sprzątanie
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY (SADZENIE KAPUSTY I KALAFIORÓW) - od 12 PLN

Prace związane z sadzeniem warzyw, proste prace polowe.
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 2 200 PLN

Pomocnik na budowie- rozładunek dostawy m.in. mebli.
NABIS Paweł Szpunar - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

ROZŁADUNKOWY ORAZ SORTOWACZ OWOCÓW I WARZYW - od 11 PLN

-sortowanie owoców lub warzyw-rozładowanie surowca z samochodu(akord)
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Lublin (lubelskie)

- TAJEMNICZY KLIENT - od 175 PLN

- Wykonanie audytów w wybranych placówkach:- Wypełnienie ankiety po wizycie w lokalu.- Wprowadzenie danych z ankiety do systemu- Rozpoznanie możliwych błędów w pracy personelu.- Nie ujawnienie swojej rzeczywistej roli.
kontakt przez OHP - 2016-01-28 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

REFERENT - od 3 000 PLN

1. Zapewnienie wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów dot. sprzętu komputerowego,2. Wykonywanie prac serwisowych w podległych jednostkach i komórkach org.3. Administrowanie systemami informatycznymi wykorzystywanymi w Banku.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER ZWIERZĄT (GROOMER) - od 3 400 PLN

strzyżenie psów, kotów, pielęgnacja
JOBS PLUS KRZYSZTOF RAJTAR - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 9 PLN

liczenie ręczne towaru, skanowanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-06 - Gliwice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed