Praca HOSTESSA/ HOST Przemyśl kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Promowanie produktów klientów poprzez organizacje akcji promocyjnych i degustacji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 25 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie 10-25 zł jest wynagrodzeniem netto (na rękę) za godzinę pracy.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HOSTESSA/ HOST

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 25 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Komunikatywność, miła aparycja, status ucznia lub studenta.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Okrzei 2, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Zgłoszenie do MBP w Przemyślu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Przemyśl

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa