Praca HOSTESSA Bydgoszcz kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: od 23 PLN

Zakres obowiązków: •Aktywne promowanie produktów z branży tytoniowej;•Wręczanie upominków, gadżetów i materiałów reklamowych klientom w punktach sprzedaży detalicznej:•Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach.

Data publikacji: 2016-05-31

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
•Aktywne promowanie produktów z branży tytoniowej;•Wręczanie upominków, gadżetów i materiałów reklamowych klientom w punktach sprzedaży detalicznej:•Uczestniczenie w ciekawych eventach i wydarzeniach.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 23 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka 17.52 zł + premie!

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 23 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
•Ukończony 21 rok życia - warunek konieczny;•Mile widziane doświadczenie na stanowisku Hostessy/Hosta;•Umiejętność posługiwania się tabletem;•Wykształcenie minimum średnie;•Gotowość do pracy przez 5 dni w tygodniu w dniach wtorek – sobota (6 godzin dziennie)- grafik do ustalenia;•Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz; •Mile widziany status ucznia/studenta;•Komunikatywność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa