Praca HOSTESSA Barkowice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Barkowice, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: PROMOCJA PRODUKTÓW FIRMY NIVEA I LACALUT

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8 ZŁOTYCH ZA GODZINĘ NETTO

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Barkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 PLN

Data zakończenia pracy: 20.05.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA WSKAZANYM STANOWISKU

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Opoczno

Piotrkowska 7, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Piotrkowska

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: działalność agencji reklamowych

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Opoczno

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa