Praca HOST NA TARGACH - 11.10-13.10 (N) Poznań kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Chodzenie po terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w kostiumie maskotki, pozowanie do zdjęć odbiorców.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 198 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Stawka 11 zł netto za godzinę, 3 dni=18 godzin=198 zł NETTO.

Nazwa stanowiska: HOST NA TARGACH - 11.10-13.10 (N)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: hostessa

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 198 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania:
Pracodawca z Krakowa otrzymał zlecenie na terenie poznańskich Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Data zakończenia pracy: 13.10.2016

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: polski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: ukończony 18 rok życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Poznań

28 czerwca 1956 r 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Ankieta poszukującego pracy (wysyłamy ją Kandydatom mailem lub można ją wypełnić osobiście u nas w biurze)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: 28 czerwca 1956 r

Numer budynku pracodawcy: 211

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Poznań

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa