Praca HODOWCA DROBIU Nowa Wieś Ełcka Gospodarstwo Rolne Przemysław Safiejko

Szosa Bajtkowska 11, 19-300 Nowa Wieś Ełcka, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Odchów drobiu, dozór pracy urządzeń, sprzątanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HODOWCA DROBIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Wieś Ełcka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: hodowca drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: Gospodarstwo Rolne Przemysław Safiejko

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jolanta Sienkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca drobiu

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn tartacznych
"TELMEX" sp. z o.o. - 2016-10-07 - Prostki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

PPH"Ełmex" Sp. z o.o. w Ełku, ul Suwalska 71 oraz na podległych budowach wskazanych przez pracodawcę
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EŁMEX" Sp.zoo - 2016-04-19 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Przyjęcie pojazdów typu quad do serwisu, naprawa motocykli quadów, prowadzenie ewidencji napraw, wydawanie pojazdów klientom
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta -

Główne zadania: sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych aktywne pozyskiwanie nowych klientów i udział w akcjach marketingowych realizacja indywidualnych planów sprzedażowych wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ry
Euro Bank S.A. - 2016-09-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

starszy kontroler weterynaryjny -

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ełku Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy kontroler weterynaryjny Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ełku ul. Suwalska 46 19-300 Ełk Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem zasad identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz wymogów wzajemnej zgodności w celu zapewnienia ochrony z
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-09-07 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

lakierowanie mebli

POMOC OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

DORADCA FINANSOWY - 2 200 - 2 400 PLN

Obsługa klientów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych. Aktywna sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji.
Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp z o.o S.K.A. - 2016-07-11 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

Obróbka kamienia, schody, posadzki.
Kamieniarstwo Budowlane Bogusław Gutowski - 2016-05-23 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości i porządku na terenie szkoły.
Szkoła Podstawowa Nr 4 - 2016-08-05 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, robienie zamówień i inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Zakładanie instalacji elektrycz. na budowach.
FHU "ZUZIA" Agnieszka Prokuda - 2016-06-13 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

HODOWCA DROBIU - od 1 850 PLN

czyszczenie klatek i pomieszczeń kurnika, hodowla i karmienie drobiu, konserwacja i naprawa urządzeń, monitorowanie systemu wentylacji oraz oświetlenia, sortowanie drobiu i jaj, podawanie leków, wody, prowadzenie dokumentacji, rozkładanie i wymiana ściółki
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dębówka (mazowieckie)

OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO GÓRNOOBROTOWEGO - 3 500 - 3 800 PLN

Operator żurawia wieżowego górnoobrotowego
Michalicki Zdzisław Usługi Remontowo - Budowalane - 2016-06-23 - Woszczele (warmińsko-mazurskie)

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku realizacja indywidualnych planów sprzedaży prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego osoby mające doświadczenie w sprzeda
Euro Bank S.A. - 2016-11-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 000 PLN

1.Pomoc w opiece nad osobami starszymi i chorymi psychicznie w DPS2. Czuwanie nad przestrzeganiem praw mieszkańców i poziomem świadczonych im przez Dom usług,3.Udzielanie pomocy mieszkańcom w załatwianiu spraw urzędowych i osobistych, dokonywanie zakupów ze środków depozytowych.4. Organizowanie spraw związanych z umieszczeniem w Domu osób do niego kierowanych.
Mazurska Wspólnota Gospodarcza Sp. z o.o. DPS "LiLi" w Golubiach - 2015-12-15 - Golubie (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Sprzedaż paliwa dla klientów indywidualnych, znajomość obsługi programu sprzedażowego.
P.H.U. Stacja Paliw W.T.Grzymkowscy Sp. j. - 2016-06-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZ OPIEKUN (OPIEKUNKA DOMOWA) - od 1 440 PLN

Opieka nad osobą starszą, chorą, niepełnosprawną.Praca w miejscowości Chrościele.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku - 2016-09-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie.
PRODEKO-EŁK Spółka z o. o. - 2016-06-16 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed