Praca HANDLOWIEC(NR 1370) Bydgoszcz Marcin Bubniewicz M7

85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC(NR 1370)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: technik handlowiec*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w handlu, obsługa klienta, komunikatywność, rzetelność, ambicja

Nazwa pracodawcy: Marcin Bubniewicz M7

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Baczyńskiego 7, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 602-189-767 - p. Marcin BubniewiczlubCV przesłać na e-mail: marcin.bubniewicz (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Środa Wielkopolska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Środa Wielkopolska

Ulica pracodawcy: Baczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.03.2016