Praca HANDLOWIEC Z J. ROSYJSKIM(UKRAIŃSKIM) Gorzów Wielkopolski SILCARE sp. z o.o. spółka komandytowa

Stanowisko: HANDLOWIEC Z J. ROSYJSKIM(UKRAIŃSKIM)

Wynagrodzenie: od 2 060 PLN

Zakres obowiązków: obsługa obecnych klientów i pozyskiwanie nowych, tworzenie i negocjowanie ofert handlowych

Data publikacji: 2016-06-27

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Pracodawca: SILCARE sp. z o.o. spółka komandytowa

KOSTRZYŃSKA 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa obecnych klientów i pozyskiwanie nowych, tworzenie i negocjowanie ofert handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 060 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC Z J. ROSYJSKIM(UKRAIŃSKIM)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 060 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
nastawienie na realizację celów, umiejętnośc pracy w zespole, znajomośc języka rosyjskiego(ukraińskiego)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: SILCARE sp. z o.o. spółka komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : kontakt osobisty po kon. telefonicznym

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: KOSTRZYŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*