Praca HANDLOWIEC INTERNETOWY Tarnowskie Góry kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wystawianie aukcji na portalu Allegro; obróbka graficzna dodawanych zdjęć; edytowanie szablonów na aukcjach; udzielanie klientom informacji o produkcie;

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC INTERNETOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: specjalista sprzedaży internetowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta skierowana dla osób powyżej 30 roku życia spełniających wymogi grupy docelowej projektu, tj. kwalifikujących się co najmniej do jednej z niżej wymienionych grup:- osoby powyżej 50 roku życia;- kobiety;- osoby z niepełnosprawnościami;- osoby długotrwale bezrobotne, tj. pozostające bez pracy nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy;- osoby o niskich kwalifikacjach;

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista sprzedaży internetowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT DS. KADROWYCH - od 1 200 PLN

Referent ds. kadrowych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Krasocin (świętokrzyskie)

KONTROLER JAKOŚCI PRODUKCJI - od 1 850 PLN

świadczenie usług interwencyjnych w zakresie kontroli jakości, selekcji oraz naprawy komponentów na zlecenie klienta w zakładach produkcyjnych; interwencyjna realizacja zleceń na potrzeby klienta; miejsce wykonywania zlecenia: Tychy, Bieruń
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Tychy (śląskie)

REFERENT D/S ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie czynności dotyczących obsługi administracyjno-biurowej Hospicjum
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Żary (lubuskie)

BARISTA-MENAGER(OFERTA PRACY DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 500 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy, rozliczenia miesięczne kawiarni oraz roczne, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Niziny (świętokrzyskie)

sprzedaz towarów, organizacja przyjęcia towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Sarnaki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Strzygi (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

Grafik komputerowy DTP
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Błota (opolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Mieczyn (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - 997,4 PLN

Mycie i sprzątanie autobusów.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Florek (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Żuromin (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

mechanika pojazdowa
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Mroczkowice (dolnośląskie)

MONTER PRZYCZEP - do 1 850 PLN

przeprowadzanie operacji głównych montażu poszczególnych części w zespoły oraz zespołów w gotowe pojazdy i urządzenie transportowe, Wymagania : wykształcenie zawodowe ( mechanik samochodowy, blacharz , ślusarz, lakiernik ) mile widziane doswiadczenie zawodowe.Praca na 2 zmainy 6-14 14-22.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK POCZTY - OKIENKO - 997,4 PLN

przyjmowanie wpłat, listów, paczek, wydawanie listów, paczek, sprzedaż towarów handlowyh, obsługa ksera, rozliczanie listonoszy
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Sosnowiec (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 2 200 - 3 200 PLN

praca przy obsłudze solarek,kosiarek mechanicznych i ręcznych oraz innego sprzętu drogowego
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

KALETNIK - od 1 850 PLN

montaż garderoby skórzanej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Paczków (opolskie)

JELICIARZ - od 1 560 PLN

Obróbka jelit naturalnych po uboju trzody chlewnej
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Człuchów (pomorskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Białystok (podlaskie)

PRASOWACZ - od 1 850 PLN

Stabilizowanie wyrobów dziewiarskich na stołach prasowalniczych i żelazku parowym.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Płock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 850 PLN

Sprzątanie klatek schodowych na terenie osiedla mieszkaniowego; dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli w różnych porach dnia wg potrzeb tj. 8:00-16:00;
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wrocław (dolnośląskie)

CUKIERNIK-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

produkcja lodów,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wieliczka (małopolskie)

KONSULTANT KLIENTA BIZNESOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa klientów firmy, wypełnianie dokumentów, składanie zamówień, poczta
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kraków (małopolskie)

GALWANIZER - 2 500 - 3 000 PLN

obsługa linii galwanicznej
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Baranowo (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. CATERINGU - 997,4 PLN

Przygotowywanie napojów zimnych i gorących, posiłków i przekasek, serwowanie przygotowanych napojów, przekąsek i posiłków do sal szkoleniowych/konsumpcyjnych, serwowanie dostarczonych posiłków obiadowych do sali czteringowej, przygotowywanie sal szkoleniowych do świadczenia usług cateringowych podczas szkoleń, obsługa klientów kawiarni i sali cateringowej, czynności organizacyjne i porządkowe zwiazane z prawidłowym funkcjonowaniem kawiarni i sali cateringowej
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Katowice (śląskie)