Praca HANDLOWIEC Skawina HURTEX 2 E. GOŁĄB

Krakowska 2E, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, rozwożenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od pon.-pt i co druga sobota, sklep czynny 08.00-19.00 (godziny pracy do uzgodnienia)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skawina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skawina

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność obsługi komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie, dobry kontakt z klientem

Nazwa pracodawcy: HURTEX 2 E. GOŁĄB

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, tel. skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Skawina

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skawina

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 2E

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaż detaliczna sprzętu gospodarstwa domowego

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*