Praca HANDLOWIEC Rzeszów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: handlowiec

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 880 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: czasowy ze stawką godzinową,

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: technik handlowiec*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 880 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: mile widziane doświadczenie w handlu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Rzeszów

al. Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: al. Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Rzeszów

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*