Praca HANDLOWIEC Morawa GRANIT ZEN

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów

Data publikacji: 2016-09-20

Lokalizacja: Morawa (dolnośląskie)

Pracodawca: GRANIT ZEN

Miejsce pracy:
58-150 Morawa 8, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: GRANIT ZEN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Morawa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*