Praca HANDLOWIEC Łęczyca A.Machudera Sp. z o.o

Ozorkowskie Przedmieście 73, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
sprzedaż aut nowych i używanych, obsługa klienta zgodnie ze standradem marki, obsługa finansowa zakupu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00 zł brutto + nagroda uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: biegła obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejetność pracy w zespole

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: A.Machudera Sp. z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (AK)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: Ozorkowskie Przedmieście

Numer budynku pracodawcy: 73

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*