Praca HANDLOWIEC Krosno Odrzańskie FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ GASTRONOM."KROMET" SP Z O.O.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na brodziki.

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: kontakt telefonicznmi i mailowy z klientami zagranicznymi i krajowym; wprawadzanie zamówień i tworzenie zleceń produkcyjnych w systemie; fakturowanie; aktywna sprzedaż; planowanie wysyłek do klientów

Data publikacji: 2016-07-20

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Pracodawca: FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ GASTRONOM."KROMET" SP Z O.O.

POCZTOWA 30, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
kontakt telefonicznmi i mailowy z klientami zagranicznymi i krajowym; wprawadzanie zamówień i tworzenie zleceń produkcyjnych w systemie; fakturowanie; aktywna sprzedaż; planowanie wysyłek do klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
od 2000 zł (część stała +premia od efektów sprzedazowych)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno Odrzańskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krosno Odrzańskie

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik handlowiec* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średni (kierunkowe); 1 rok doświadczenia; doswiadczenie w sprzedazy w segmencie B2B; prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy:
FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ GASTRONOM."KROMET" SP Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Ulica pracodawcy: POCZTOWA

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*