Praca HANDLOWIEC Kraków MAKRO F.H.U. Sp. z o.o. Sp.kom.

Miejsce pracy:
30-045 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert, podtrzymywanie dobrych relacji z klientem.Miejsce pracy: Kraków lub Wieliczka (do uzgodnienia)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia (+ premia)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Data zakończenia pracy: 17.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie co najmniej średnie, kierunek dowolny, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z montażem lub sprzedażą materiałów elektrycznych, dobra znajomość materiałów elektrycznych, prawo jazdy kat. B

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie