Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie i składanie zamówień, sprzedaż artykułów przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Data zakończenia pracy: 31.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Poziom wykształcenia średnie lub wyższe, obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie i dokumentowanie instrumentalnej kontroli jakości; WYMAGANIA: średnie lub wyższe techniczne (materiałoznawstwo, chemiczne, mechaniczne, produkcja); mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Oferta pracy przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy spełniających jednocześnie warunki: II profil pomocy, osoba do 30 roku życia. Osoby zainteresowane mogą złosić sie po skierowanie do doradcy klienta w siedzibie urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Pietrzaki (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 12 PLN

sprzątanie, opieka nad osobą leząca, robienie zakupów, czytanie osobie starszej, spacery, przygotowanie posiłku, w niektórych przypadkach; zmiana pampersa, pielęgnacja odleżyn, cierpliwość, wrażliwość, uczciwość, wyrozumiałość w stosunku do osób starszych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 925 PLN

Obsługa klientów, kasy fiskalnej, ekspozycja towarów, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Marklowice (śląskie)

DORADCA BIZNESOWY KLIENTA - 997,4 PLN

prezentacja oferty, aktywne pozyskiwanie klienta, budowa marki na rynku, realizacja planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Sosnowiec (śląskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

Praca zwiazana z montażem - składanie elementów szaf, regałów i innych wyrobów metalowych oraz przygotowywanie wyrobów gotowych do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Skarszewy (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

do zugodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sanok (podkarpackie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 2 000 PLN

pomoc przy naprawie samochodów
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 387,5 PLN

wg. stanowiska (umawiać się na rozmowę z pracodawcą telefonicznie), pierwsza umowa na 3/4 etatu, następnie jest możliwość całego etatu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wadowice (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2014-07-31 - Dzierzgoń (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

zgodnie ze złozona ofertą
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Borzytuchom (pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Sejny (podlaskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 997,4 PLN

pomoc przy instalacji
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

prava wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Miłkowice (dolnośląskie)

TKACZ - od 2 000 PLN

obsługa krosien, regulacja i konserwacja krosien
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA /ZMYWAK/ - od 10 PLN

Praca w restauracji, zaplecze kuchenne, zmywak. Miejsce pracy: Wrocław, Rynek 15.Umowa zlecenie, 160 godz./mies./ 10 zł brutto/godz. (1600 zł brutto/mies.).
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdami ciężarowymi C+E powyżej 12 ton, plandeka lub chłodnia, trasy kraj - zagraniczne, wyjazdy na min. 3 miesiące
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta w zakresie przyjmowania i wydawania posiłków, obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, utrzymywanie czystości w lokalu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Góry Mokre (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

załadunek ,rozładunek transport towarów do wyznaczonych punktów, kierowanie pojazdem
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łęg Tarnowski (małopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Referent ds. księgowości
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

*POMOCNIK PIEKARZA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

przygotowywanie narzędzi do pracy, przygotowywanie do wywozu pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Obora (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Jaworzno (śląskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 1 930 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER/BARMAN - od 1 860 PLN

Obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

- przyjmowanie i kompletownie dokomentów,- rejestracja i skanownie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Wysoczka (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 016 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
JOBMAN GROUP Sp. z o.o. Kraków - 2016-06-06 - Kraków (małopolskie)