Praca HANDLOWIEC Grajewo Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "RAJ" Władysław i Ewa Radzio

A. MICKIEWICZA 5, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Praca w dziale sprzedaży.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grajewo

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "RAJ" Władysław i Ewa Radzio

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: grajewski

Gmina pracodawcy: Grajewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grajewo

Ulica pracodawcy: A. MICKIEWICZA

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
handel płytami wiórowymi i akcesoriami meblowymi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy