Praca HANDLOWIEC DO OBSŁUGI E-SPRZEDAŻY R43/0070-43/16 Włocławek WARZYWODA WACŁAW MONTIP ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY

Zielna 37/39, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
koordynowanie realizacji zamówień i wysyłki towarów, wystawianie faktur oraz listów przewozowych, bieżąca obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
HANDLOWIEC DO OBSŁUGI E-SPRZEDAŻY R43/0070-43/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Specjalista do spraw marketingu i handlu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, bardzo dobra znajomość działania platformy Allegro oraz form sprzedaży i zakupów na niej, mile widziana praktyka w sprzedaży internetowej, samodzielność, kreatywność, analityczne myślenie, znajomość j.angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Nazwa pracodawcy:
WARZYWODA WACŁAW MONTIP ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV wraz listem motywacyjnym prosimy wysyłać na mail: montip (at) montip.pl (dopisek BIURO) lub przynieść osobiście ul. Zielna 37/39

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: Zielna

Numer budynku pracodawcy: 37/39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*