Praca GRAFIK - PROJEKTANT Nowy Sącz USLUGI TRANSPORTOWE RYCHO Ryszard Homoncik

Nawojowska 4, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Projekt ulotek, wizytówek, katalogów, reklama w internecie (projekty banerów reklamowych) oraz projekty ofert prezentowane na targach branżowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 462,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK - PROJEKTANT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: artysta grafik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 462,5 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : Poszukiwana osoba na stanowisko grafik - projektant. Nie jest wymagane wykształcenie w tym kierunku ani doświadczenie. Osoby o takich umiejętnościach prosimy o przedstawienie swojego portfolio.

Nazwa pracodawcy: USLUGI TRANSPORTOWE RYCHO Ryszard Homoncik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Sądecki Urząd Pracy

Lwowska 116/40, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Adres strony pracodawcy: www.rycho.com.pl

Ulica pracodawcy: Lwowska

Numer budynku pracodawcy: 116

Oferta zgłoszona przez: Sądecki Urząd Pracy

Zawód wykonywany przez pracownika: artysta grafik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016