Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Trojanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trojanów, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie i składanie materiałów drukarskich, wykonywanie i obróbka zdjęć.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trojanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kaliski

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 08.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA PROGRAMU PHOTOSHOP

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA PROGRAMU COREL

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ HTML, INTERNETU

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta w ramach Refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 47a

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów