Praca GRAFIK KOMPUTEROWY/PRACOWNIK DTP Krosno "Mikrotech" S.A.

Składowa 9, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
- tworzenie projektów graficznych oraz ich przygotowanie do druku na odzieży oraz gadżetach reklamowych- obsługa urządzeń DTP: ploter drukujący, ploter tnący, drukarka- projektowanie haftów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie: 1.850 zł brutto w okresie próbnym

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY/PRACOWNIK DTP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krosno

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- doświadczenie na podobnym stanowisku- biegła znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Corel Draw- zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole- kreatywność i wyczucie proporcji- dokładność i precyzja w działaniu- dobra znajomość technik oznakowania odzieży

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "Mikrotech" S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, skierowanieCV należy kierować na adres: biuro (at) fabor.pl w tytule wiadomości należy wpisać: "Praca grafik/pracownik DTP"

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż komputerów, serwis bizzone,szycie odzieży roboczej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp