Praca KELNER Ciechocinek kontakt przez PUP

Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: OBSŁUGA GOŚCI

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechocinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: aleksandrowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: aleksandrowski

Gmina pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Krasnystaw (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Bądkowo (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonistastaż w godz.12-20, 14-22 (dwie zmiany)
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

1. Obsługa punktu Informacji Turystycznej.2. Udzielanie informacji turystom.3. Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Łęczyca (łódzkie)

SPECJALISTA INTEGRACJ DO SPRAW SPOŁECZNYCH - REFDO30 - od 925 PLN

reintegracja zawodowa, prowadzenie zajęć podwyższających kwalifikacje.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Małomice (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostarczanie zakupionego towaru do klientów, przywóz towaru z hutrowni
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

pozostali pracownicy zajmujący się sprzataniem gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Magazynier - praca w markecie budowlanym. Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajmość obsługi komputera oraz mile widziany kurs na operatora wózka jezdniowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER (REFUNDACJA DO 30 ROKU ŻYCIA ART. 150F) - od 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji hotelu Astone w Lubinie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 400 PLN

Prace pomocnicze przy budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zawiercie (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR MASZYNY CNC - od 1 900 PLN

obsługa maszyn sterowanych CNC
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Bronina (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

przygotowanie włosów do zabiegów, strzyżenie, układanie fryzur
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Ciechanów (mazowieckie)

ASYSTENT ADMINISTRATORA - 997,4 PLN

pomoc w nadzorze nad administrowanymi budynkami
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pruszków (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wiśniowa (małopolskie)

REJESTRATORKA - OPIEKUN KLIENTA - od 1 850 PLN

Rejestrowanie pacjentów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Zamiatanie targowiska, wywożenie odpadów, koszenie trawy, przycinanie krzewów, odśnieżanie zimą, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Leszno (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się z pracą kancelarii szkoły, dokumentacją uczniowską, regulaminem, drukami ścisłego zarachowania, klasyfikacja i obieg dokumentacji, zabezpieczanie dokumentacji, prowadzenie akt osobowych, przepisy prawne, archiwum szkolne, rejestry dokumentów archiwalnych, dokumentacja pracownicza, rozwiazywanie stosunku pracy, urlopy, nagrody, kary, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, rejestr wniosków, kartoteki pracownicze, instrukcja inwentaryzacyjna w szkole, protokoły kasacyjne, odpowiedzialność materialna, zasady prowadzenia księgi obiegktu szkolnego. Praca przy komputerze - ok. 5 h dziennie. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 1 000 PLN

pomoc przy montowaniu oświetlenia, opraw, gniazd, kabli, prace na wykopach, kucia bruzd, prace pomocnicze pod nadzorem elektromontera, obsługa podstawowych elektronarzędzi
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

1.Organizacja procesów transportowych w transporcie krajowym i zagranicznym2.Nadzorowanie procesów transportowych 3.Wyszukiwanie ładunku do odpowiednich środków transportu4.Analiza zleceń pod względem formalnym5.Analiza rynku usług transportowych6.Nadzorowanie dokumentacji procesów transportowych7.Koordynowanie realizacji procesów transportowych
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Somonino (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zdobycie umiejetności zawaodowych na stanowisku pracownika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kampinos (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wieliszew (mazowieckie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 900 PLN

montaż wyrobów u klienta, montaż altan, mebli i domków
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kowale (śląskie)

SERWISANT WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa wózków widłowych, konserwacja, odbudowa ( malowanie, regeneracja).
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Janów Karwicki (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Chojnice (pomorskie)

STOLARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)