Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Kielce JOT-ES PREPRESS - Jolanta Smorąg

Stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Dobra znajomość programów graficznych ADOBE;InDesign,ILLUSTRATOR,Photoshop.Umiejetność przygotowania materiałów do druku.

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: JOT-ES PREPRESS - Jolanta Smorąg

Olszewskiego 6, 25-432 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Dobra znajomość programów graficznych ADOBE;InDesign,ILLUSTRATOR,Photoshop.Umiejetność przygotowania materiałów do druku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność przygotowania materiałów do druku, kreatywność, zmysł artystyczny i estetyczny.

Nazwa pracodawcy: JOT-ES PREPRESS - Jolanta Smorąg

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt e-mail; jotes.rekrutacja (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Olszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp