Praca GRAFIK KOMPUTEROWY DTP Opalenica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Opalenica, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przygotowanie grafiki komputerrowej, zamiana plików graficznych na inne formaty.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY DTP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opalenica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotomyski

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zdolności graficzne, dobry wzrok, umiejętność pracy w zespole.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Kolejowa 2, 64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: nowotomyski

Gmina pracodawcy: Nowy Tomyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Tomyśl

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie, szpachlowanie,
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

BARMAN - do 1 850 PLN

przygotowywanie i podawanie napojów, bdanie o porządek w lokalu, obsliga kasy fiskalnej, obsługa urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Chorzów (śląskie)

PROJEKTANT BIŻUTERII - od 1 850 PLN

obsługa programu matrix 6.0
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SALOWA - do 1 850 PLN

SPRZĄTANIE
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane, tynkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Tczew (pomorskie)

ELEKTRONIK (Z) - od 1 750 PLN

systemy alarmowe, systemy komputerowe, serwis i montaż urządzeń
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Żabno (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż bielizny damskiej, profesjonalne doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Katowice (śląskie)

TECHNIK ARCHIWISTA + ST FP (41) - 997,4 PLN

- wykonywanie zadań jak i przygotowywanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż,- pomoc przy organizacji przyjętych przez komórkę organ. Dokumentów i rozdzielanie ich zgodnie z przeznaczeniem,- pomoc przy porządkowaniu akt,- pomoc przy ewidencjonowaniu zgromadzonej dokumentacji w archiwum,- organizacja korespondencji rozdzielanie i doręczanie do właściwych komórek organ.,- pomoc w obsł. Interesantów,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych( kopertowanie i adresowanie)
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN/FREZER - 2 000 - 4 000 PLN

ustawianie tokarek, frezarek CNC-możliwość przyuczenia, obsługiwanie tokarek i frezarek CNC.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

obsługa maszyn CNC, kontrola i analiza jakości obróbki, regulacja i serwisowanie maszyn
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Studzienice (śląskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, upięcia, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zduńska Wola (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 4 200 PLN

prowadzenie kursów językowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Opole (opolskie)

POMOC KUCHENNA - 1 750 - 2 000 PLN

Udział w przygotowywaniu wyrobów garmażeryjnych w zakładzie produkcyjnym. Wykonywanie prac kuchennych w oparciu o gotowe procedury i receptury. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dbanie o czystość stanowiska.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 1 850 - 3 000 PLN

kucie fundamentowe, ciecie elementów betonowych, kucie mlotkami elektrycznymi i pneumatycznymi, cięcie pilarki spalinowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

ANALITYK BIZNESOWY- BIG DATA - do 8 000 PLN

samodzielny kontakt z kliemtem w celu uzgodnienia wymagań i wsparcie klenta w pracy z Big Data
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kopanino (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH ( WRPO ) - 997,4 PLN

staż - koordynacja obiegu, kompletowanie i przygotowywanie dokumentów firmy, bieżące prace administracyjno-biurowe, obsługa kserokopiarki, drukarki, telefonu, komputera itp., sprawdzanie i odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, dbanie o czystość w biurze, tworzenie zestawień, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, porządkowanie dokumentów,Komputer: ilość godzin 4
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

przygotowanie samochodu do jazdy, ładowanie i nadzór przy załadunku i rozładunku towaru, prowadzenie dokumentacji dot. transportu, przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Skoczów (śląskie)

SEKRETARKA - STAŻ PO WER 2 - 997,4 PLN

wg zkresu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Przyjmowanie akt i dokumentacji z komórek organizacyjnych Inspektoratu, uzupełnianie akt pracownikom komórek organizacyjnych Inspektoratu, zgodnie ze złożonymi zamówieniami, porządkowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Rejestr faktur od Kontrahentów, wystawianie faktur sprzedażowych, windykacja, zawieranie umów z Inwestorami oraz podwykonawcami robót, rozliczanie finansowe podwykonawców i sił własnych, rozliczanie poszczególnych budów, sprawy związane z aktami osobowymi, umowy o pracę, urlopy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Tarnów (małopolskie)

STOLARZ - POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Obsługa piły formatowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Sitaniec (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- R.P. POSTAW NA DOŚWIADCZENIE 50 + - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie miasta Gozdnica
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gozdnica (lubuskie)

POZOSTALI POSADZKARZE, PARKIECIARZE I GLAZURNICY - od 1 850 PLN

przygotowywanie podłoża w tym wykonywanie zabezpieczen izolacyjnych, naprawy posadzek, wykończenie ścian
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Rybka (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Moszczenica (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - 2 200 - 2 600 PLN

cięcie profili na wymiar.Obsługa piły do cięcia , montaż elementów aluminiowych ( drzwi, burt do naczep, skrzynie załadunkowe)
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Długołęka (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed