Praca GRAFIK-ILUSTRATOR Kielce GRUPA EDUKACYJNA S. A. MAC EDUKACJA

WITOSA 76, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Opracowywnie ilustracji do podręczników i książek dla dzieci, a także projektów książek, opakowań i materiałów wizerunkowo-promocyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK-ILUSTRATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: ilustrator

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Perfekcyjna umiejetność tworzenia ilustracji w programach wektorowych i rastowych, umiejętność odwzorowania ilustracji w szerokim zakresie, różnorodności stylów, kreatywność, otwartość na nowe trendy w ilustrowaniu, umiejętność odzwierciedlania w ilustrowaniu oczekiwań klienta, terminowość, doświadczenie (potwirdzone portfolio) w zakresie ilustrowania książek i publikacji dla dzieci.

Nazwa pracodawcy: GRUPA EDUKACYJNA S. A. MAC EDUKACJA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt e-mail: rekrutacja (at) mac.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: WITOSA

Numer budynku pracodawcy: 76

Profil działalności pracodawcy: Wydawanie książek.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: ilustrator