Praca GRAFIK/FOTOGRAF Proszowice kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Biegła obsługa Photoshopa. Umiejętność wywoływania "RAW-Y"

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
System wynagradzania uzależniony od kompetencji i doświadczenia pracownika.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK/FOTOGRAF

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Proszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Biegła obsługa Photoshopa

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Kreatywność.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Proszowice

Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Proszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszowice

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Proszowice

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp