Praca GOSPODARZ POSESJI (1/2 ETATU) Łomża ZAKŁAD USŁUGOWY "WINPOL" S.C. LECH JAN WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN WIŚNIEWSKI

Miejsce pracy:
Kazańska 1, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Prace porządkowe na terenie osiedla Perspektywa w Łomży.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ POSESJI (1/2 ETATU)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łomża

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łomża

Zawód: robotnik gospodarczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: - wymagane: doświadczenie zawodowe/staż pracy

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD USŁUGOWY "WINPOL" S.C. LECH JAN WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN WIŚNIEWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV; kontakt z pracodawcą: osobisty do biura w godz. 7.00-15.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Łomża

Gmina pracodawcy: Łomża

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łomża

Ulica pracodawcy: Kazańska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: działalność sanitarna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy