Praca GOSPODARZ DOMU - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg załącznika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ DOMU - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: gospodarz domu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie PUP dla osoby odbywającej staż w ramach umowy EFS RPO. Zobowiązanie po stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: gospodarz domu

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się ze specyfiką, nazewnictwem, asortymentem towarów sprzedawanych w sklepie, zapoznanie się z asortymentem towarów w magazynie i sposobem uzupełniania na półkach sklepowych, umiejętność wyszukiwania towaru na półkach sklepowych i w magazynie, zapoznanie się z obsługą klienta detalicznego, nauka obsługi kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Raszków (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- gromadenie przechowywanie i udostępnianie w okresie rzejściowym teczek spraw w obiegu bieżącym
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa sklepu sprzedawca kasjer
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Sosnowiec (śląskie)

sprzedaż w księgarni, art. papiernicze, zabawki
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gniezno (wielkopolskie)

PMOOC NAUCZYCIELA W ODDZ. PRZEDSZKOLNYM - ROBOTY PUBLICZNE (ŻAGAŃ) - od 925 PLN

pomoc w prowadzeniu zajęć, wycieczkach, spacerach
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Żagań (lubuskie)

1324U - FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu samochodowego
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Rabinówka (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi do 3 lat(karmienie,przewijanie,spacery i wychodzenie na plac zabaw,zajęcia plastyczne,muzyczne z dziećmi)
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Krapkowice (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

- zapoznanie z procesem technologicznym,- pakowanie makaronu,- zgrzewanie torebek jednostkowych,- wymogi dobrej praktyki higieny GHP i GMP,- HACCP pomiar, monitorowanie i usuwanie zagrożeń przy produkcji makaronu,- program szkoleń okresowy BHP,- zapoznanie się z obsługą prasy do tłoczenia makaronu,- układanie makaronu gniazda, nitka na sitach,- układanie sit na wózki i wprowadzanie do suszarni.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Wierzbocice (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI NISKONAPIĘCIOWYCH - od 1 850 PLN

Elektromonter instalacji niskonapięciowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRALNI - do 925 PLN

pranie obrusów, prasowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Chorzów (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta restauracji, utrzymanie cztstości na stłach i w sali, robienie kawy, drinków, znajomość karty menu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ. Sprawdzani terminów prydatności do spozycia poszczególnych produktów, zabezpieczanie surowców,wyrobów gotowych przed zepsuciem. Wykonywanie obróbki recznej, mechanicznej orz termicznej. surowców oraz półproduktów. Mycie, obiercze, rozdrawnianie, krojenie,sztkowanie art. spozywczych, przygotowywanie dużej ilości połproduktów, np. ziemniakw, marchwi przy użyciu sprzętu ręcznego oraz robotów. kuchennych. Pmoc w przygotwywaniu dań. Mycie i sprawianie mięsa, drobiu i ryb. Wyrabianie ciast. Parowanie, gotowanie, obsmażanie. wydawanie psiłków;utrzymane porzadku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

790U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jedlińsk (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY DO PRAC OGÓLNOBUDOWLANYCH - 1 950 - 2 600 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych na budowie z zakresu prac: murarskich, brukarskich, hydraulicznych, elektrycznych, stolarskich, ciesielskich, zbrojarskich, tynkarskich, montażowych GK. Miesięcznie od 150 do 200 godzin pracy, dyspozycyjność w godz.: 6:00-20:00. Miejsce pracy: teren całego kraju (zgodnie ze zleceniami, które zmieniają się z dnia na dzień), pełne oddelegowanie. Aktualnie - praca we Wrocławiu: ul. Niebieska, ul. Legnicka, ul. Grota Roweckiego, ul. Pasteura, ul. Traugutta, pl. Wolności.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MASAŻYSTA (MASAŻ TAJSKI) - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Utrzymywanie porządku w obiektach spółki oraz w terminalu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Utrzymanie terenów zielonych. Zapewnienie prawidłowego wykorzystania środków, materiałów eksploatacyjnych i narzędzi. Prowadzenie i rozliczanie przydzielonych narzędzi, środków i wyposażenia.
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Szymany (warmińsko-mazurskie)

KONTROLER JAKOŚCI NA PRODUKCJI - do 1 850 PLN

kontrola produktów na produkcji wagonów kolejowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chorzów (śląskie)

TOKARZ, FREZER - od 12 PLN

tokarz, frezer
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 100 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym - kuchnia indyjska i bengalska, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ZAMAWIANIE TOWARU, OBSŁUGA LOTTOMATUWYMAGANIAMILE WIDZINE WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ,
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY POWYŻEJ 3,5 TONY - od 1 900 PLN

Wykonywanie usług transportowych dla kontrahentów krajowych i międzynarodowych, rozładunku, załadunku towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Wgs tanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Obróbka mechaniczna materiałów drewnopochodnych
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Produkcja podsufitek samochodowych, przygotowanie materiału
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zagłoba (lubelskie)

KASJER BANKOWY - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jeleśnia (śląskie)

MONTER/ ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
Sklep ELEKTRONIKA Rybczyński Jacek - 2016-06-17 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)