Praca GONIEC Kargowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GONIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kargowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
KIEROWANIE PODSTAWOWYMI RODZAJAMI DZIAŁALNOŚCI PUBLICZNEJ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT - od 2 600 PLN

prowadzenie biura firmy, obsługa korespondencji zagranicznej, kontakt telefoniczny i mailowy z chińskimi kontrahentami, organizacja spotkań z klientami firmy na terenie całego kraju, wpomaganie pracy personelu zarządzającego
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

roboty dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wygiełzów (małopolskie)

WOŹNA ODZIAŁOWA - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I PORZĄDKU POWIERZONYCH MIEJSC PRACY, PRACA W ZESPOLE, PUNKTUALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚCI PRACY W ZESPOLE
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BARMAN - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, urządzeń fiskalnych, zamawianie i przyjmowanie towarów, dbanie o porządek na stanowisku. Praca w godzinach 6.00-21.00
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wola Dębińska (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie głowy; nakładanie farb oraz dobór kolorów; strzyżenie; modelowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Rozalin (mazowieckie)

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO W JĘZYKU ARABSKIM - od 2 500 PLN

wystawianie przedmiotów religijnych wyznania ISLAM oraz innych przedmiotów na sprzedaż,,przygotowanie towaru do wysyłki,
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Rzeszów (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (UZUPEŁNENIE DOPOSAŻENIA MIEJSCA PRACY RM II DLA OSÓB DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, naprawa zawieszeń, silników, układów hamulcowych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Lubin (dolnośląskie)

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

-zabezpieczenie wykonania usług sprzętowych i transportowych stosownie do zamówień,-zabezpieczenie przerzutów sprzętu,-nadzór nad pracą sprzętu na budowach oraz nad pracą wytwórni bitumicznych,-nadzór nad pracą transportu i części zamiennych,-zabezpieczenie bieżących napraw sprzętu,-bieżąca kontrola oraz zlecanie wykonania przeglądów instalacji elektrycznych, gazowych, wodnych, grzewczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Świebodzin (lubuskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ I INDYJSKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywania dań kuchni arabskiej i indyjskiej (kebab, tandoori, masala i inne)
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK DOM SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

pracownik dom spraw rachunkowości
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Pieszyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 11,6 PLN

Praca manualna przy produkcji kosmetyków, sortowanie, kompletacja, pkowanie do kartonów, składanie na palety.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sochaczew (mazowieckie)

MLODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 4 200 PLN

rozwiązywanie problemów sieciowych,budowanie i podtrzymywanie relacji z różymi kategoriami klientów, dokonywanie przeglądu wymogow sieciowych oraz proponowanie rozwiązań w celu spełnienia potrzeb biznesowych. Konsultacje w celu rozwiązywania problemów i określanie najdogodniejszego planu obslugi klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

Sprzątanie, mycie samochodów, dbanie o porzadek na placu.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Radomsko (łódzkie)

MECHANIK GOKARTÓW - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie ciast wg receptur, obróbka surowców, zarabianie ciast, wykrawanie i dekorowanie ciasteczek
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRODUKCJI GABIONÓW - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: przygotowanie materiałów do produkcji, przycinanie, obrabianie końcówek, przygotowanie na maszynę, zgrzewanie; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny nalewarki-zakrętarki-owijarki
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lipa (łódzkie)

PROJEKTANT - od 1 850 PLN

projektowanie mebli na komputerze, wstępne wyceny mebli, przyjmowanie zamówień, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Malbork (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Krasnystaw (lubelskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 12 PLN

Monter urządzeń elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Zakopane (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Bobrowice (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

Rejestracja pacjentów osobiście i telefonicznie, prowadzenie dokumentacji medycznej, przygotowywanie pism, przygotowywanie sprawozdań, obsługa programu KS-SOMED KS-PPS.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Płock (mazowieckie)

ARCHITEKT - 997,4 PLN

Architekt
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Brzeg (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń; prace remontowo-konserwatorskie w budynku szkoły oraz na terenie wokół budynku; porządkowanie pół meblowych umieszczonych w przedszkolu; sadzenie roślin i konserwacja urządzeń na terenie zielonym wokół placówki; odkurzanie sprzętu i akt.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Pokrzydowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wicko (pomorskie)