Praca GONIEC 50+ Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
DORĘCZANIE KORESPONDENCJI URZĘDWEJ. WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GONIEC 50+

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: goniec

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 08.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Goniec

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: KONTAKT OSOBISTY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: goniec

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO - od 2 200 PLN

Obsługa klienta na stoisku mięsnym, obsługa urządzeń, tj. krajalnica, stekownia, dbanie o wygląd i espozycję towaru, weryfikacja terminów ważności. Praca w przedziale czasowym 6-22, w weekendy wg grafiku. Miejsce wykonywania pracy ul. Długosza, Plantowa, Florecistów.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Łódź (łódzkie)

DORADCA ROLNICZY - od 1 850 PLN

- pomoc dla rolników przy wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności na 2016 rok
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Czarna Woda (pomorskie)

BARISTA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ W OSŁONIE CO2 - do 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

- wprowadzanie książek- rejestr książek- obsługa biblioteki
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wierzchucino (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu; wydawanie towarów z magazynu; układanie przyjętych towarów; utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Chojna (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 500 PLN

wykonywanie prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku,naprawa sprzętu technicznego,prace magazynowe,utrzymanie porządku wokół spółki
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Trzebinia (małopolskie)

POMOCNIK CIASTKARZA - 997,4 PLN

- formowanie ciast, wypiekanie blatów i ciast, obsługa maszyn i urządzeń cukierniczych, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Mełgiew (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy Białogard
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KONSULTANT - 997,4 PLN

Obsługa klienta, zawieranie umów, archiwizacja, doładowywanie kont.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 10 PLN

prace leśne
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Drzewiany (zachodniopomorskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY (S) - 997,4 PLN

Ewidencja przychodzących i wychodzących dokumentów, stosowanie rzeczowego wykazu akt, sprawdzanie i kwalifikowanie dokumentów uczniów, zapoznanie się z zasadami rekrutacji uczniów do szkoły, zapoznanie sie z dokumentacją prowadzoną w szkole
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wojnicz (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, ORGANIZACJA POCHÓWKÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Polkowice (dolnośląskie)

STOLARZ- OPERATOR OKLEINIARKI - od 1 850 PLN

Praca przy wykonywaniu elementów z płyty przez oklejanie na okleiniarce prostoliniowej
kontakt przez PUP - 2015-06-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

analizowanie potrzeb klienta;
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Góra (dolnośląskie)

ZGRZEWACZ - 997,4 PLN

Wg Programu Stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYNY SPOŻYWCZEJ - do 1 750 PLN

obsługa maszyny do produkcji pierogów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Odonów (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 925 PLN

Sprzedaż towarów świeżych (owoców i warzyw) na rynek Azerbejdżanu, monitorowanie sprzedaży, kontrola należności
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Łosice (mazowieckie)

PILARZ - do 1 850 PLN

obsługa pilarek łańcuchowych, taśmowych i pił tarczowych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łosice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Radziki Duże (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH ORAZ TERENU PRZED BUDYNKIEM, DBAŁOŚĆ O WYGLĄD POMIESZCZEŃ, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NACZYŃ, ZPLECZA KUCHENNEGO, PROSTE PRACE KUCHENNE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KOMUNIKATYWNOŚĆ
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ - 997,4 PLN

Kompletowanie i przygotowanie dokumentów dotyczącym dostaw i wprowadzanie ich do systemu komputerowego, obsługa programów magazynowych, rozliczanie niezgodności.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Oleśnica (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie arykułów gospodarstwa domowego
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

OPERATOR KRAJALNICY - 997,4 PLN

przygotowanie pieczywa do krojenia, krojenie pieczywa w krajalnicy, pakowanie skrojonego pieczywa do woreczków, układanie w pojemnikach przygotowanego pieczywa, utrzymanie porządku w miejscu odbywania stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Borek (małopolskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

mycie pojazdów wewnątrz i na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Olkusz (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Sulmierzyce (łódzkie)