Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Lublin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Ogólny zakres obowiązków:1. Prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami;2. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunków szkoły;3. Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym jednostki;4. Opracowanie budżetu i sprawozdawczości w tym zakresie, dokonywanie kontroli, kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych;6.Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz analiz;7. Wykonywanie innych nie wymienionych wyżej zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych wydanych przez dyrektora jednostki należą do kompetencji głównego księgowego;8. Systematyczne dokonywanie kontroli wewnętrznej działu księgowości i kasy.Wymagania dotyczące kandydata:Poziom wykształcenia wyższe (ekonomiczne) i co najmniej 3-letnia praktyka w księgowości bądź średnie (profil ekonomiczny) i co najmniej 6-letnia praktyka w księgowościUmiejętności:1. Umiejętność organizacji i koordynacji prac w dziale księgowości szkoły;2. Umiejętność obsługi komputera i niezbędnych programów do obsługi budżetu szkoły, w tym znajomość programów VULCAN, KSAT oraz w zakresie pakietu biurowego MS Office;3. Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i współpracy w zespole;4. Znajomość zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz umiejętności sporządzania sprawozdań budżetowych;5. Znajomość przepisów oświatowych i samorządowych;6. Znajomość przepisów płacowych i podatkowych;7. Znajomość przepisów ZUS i PFRON;8. Znajomość przepisów, wynikających z Karty Nauczyciela.Doświadczenie zawodowe 5-letnie doświadczenie w księgowości w jednostkach oświatowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu księgowego Vulcan

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa programów pakietu MS OFFICE

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1. Umiejętność organizacji i koordynacji prac w dziale księgowości szkoły.2. Umiejętność obsługi komputera i niezbędnych programów do obsługi budżetu szkoły, w tym znajomość programów VULCAN, KSAT oraz w zakresie pakietu biurowego MS Office.3. Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i współpracy w zespole.4. Znajomość zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz umiejętności sporządzania sprawozdań budżetowych.5. Znajomość przepisów oświatowych i samorządowych.6. Znajomość przepisów płacowych i podatkowych.7. Znajomość przepisów ZUS i PFRON8. Znajomość przepisów, wynikających z Karty Nauczyciela.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.12.2015