Praca GŁÓWNY INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: GŁÓWNY INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO

Wynagrodzenie: 8 000 - 20 000 PLN

Zakres obowiązków: nadzorowanie systemów, zarządzanie konfiguracją, wydaniem, środowiskiem produkcji, zarządzanie przepływem pracy, branie udziału w zmianie kodu, opracowywanie skryptów i Hotfix, tworzenie wydań

Data publikacji: 2016-07-18

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
nadzorowanie systemów, zarządzanie konfiguracją, wydaniem, środowiskiem produkcji, zarządzanie przepływem pracy, branie udziału w zmianie kodu, opracowywanie skryptów i Hotfix, tworzenie wydań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 000 - 20 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO

Data zakończenia pracy: 01.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość systemów i sieci komputerowych, znajomość podstaw języków programowania, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji systemów i sieci komputerowych, wiedza z zakresu Jira, VersionOne, Snow, FlySpray, Remedy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie