Praca GLAZURNIK Wąbrzeźno kontakt przez PUP

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-01-04

Lokalizacja: Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wąbrzeźno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wąbrzeski

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: wąbrzeski

Gmina pracodawcy: Wąbrzeźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wąbrzeźno

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Stanowisko pracy finansowane z PFRON: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

rodzajOferty_1: DLA_ZAREJESTROWANYCH

Podobne oferty pracy

TECHNIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - od 1 850 PLN

Doświadczenie mile widziane; uprawnienia na suwnice mile widziane; komunikatywna znajomość jęz. angielskiego; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gliwice (śląskie)

TRENER PERSONALNY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 1 900 - 2 800 PLN

prace budowlane głównie na terenie woj. pomorskiego, praca jednozmianowa, w godz. 8.00 do 16.00, umowa o pracę na czas nieokeślony, 1 etat. Wynagrodzenie od 1.900 zł do 2.800 zł. brutto. Wymagane gł. chęci do pracy. Pracodawca oferuje dowóz do miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Brodnica Górna (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami, metkowanie, układanie i sprawdzanie towarów, dbanie o czystość w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Drobin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

DO UZGODNIENIA Z PRACODAWCĄ
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Rzeszów (podkarpackie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 150 PLN

Obsługa klientów sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA - 997,4 PLN

przygotowywanie, sortowanie, obsługa detektora metali, przygotowywanie opakowań jednostkowych i zbiorczych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Góra (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

prace ślusarskie przy naprawie wagonów
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Trzebinia (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

PRZEGLĄD STANU TECHNICZNEGO POJAZDÓW, NAPRAWY MECHANICZNE, MONTAŻ PODZESPOŁÓW, WYMIANA OPON
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Dzbanów (dolnośląskie)

OPERATOR CNC- DO PRZYUCZENIA - od 11 PLN

wyksz. zawodowe,umiejętność czytania rysunku technicznego,umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,kontrola pomiarowa i jakościowa wyrobów,umiejętność pracy w zespole,obróbka skrawaniem na urządzeniach CNC detali wykonywanych przez KOW,
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15, 8-16 PIERWSZY URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Opole (opolskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

parafinwoanie dłoni, zdobienie apznokci, udzielanie porad
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Dzierzgoń (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów BTB, sporządzanie ofert, kontakt z klientami firmy.
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Oleśnica (dolnośląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KANDYDATÓW - od 3 650 PLN

przeglądanie aplikacji, prowadzenie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim i rosyjskim, weryfikowanie poziomu języka angielskiego, zarządzanie systemem rekrutacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Łapy (podlaskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

przewóz materiałów budowlanych wraz z załadunkiem i rozładunkiem
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Podolszyn (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 750 PLN

Operator wózka widłowegoOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2015-10-27 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 057,97 PLN

sprzedaż towarów i usług, dokonywanie zamówień i wprowadzanie faktur zakupu, obsługa witryny internetowej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gryfino (zachodniopomorskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

handel artykułami spożywczymi, obsługa kasy fiskalenj, dbałość o ład i porządek w sklepie, sporządzanie zamówień, prowadzenie przyjęć towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie materiału do produkcji, cięcie listew, pakowanie, wysyłka
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Osie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - od 1 850 PLN

Wykonywanie kompleksowo prac w zakresie procesu technologicznego pozyskiwania tarcicy.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Majdan Wielki (lubelskie)

KASJER - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

dostawa towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Pietrzykowice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Parce fizyczne, obsługa maszyn elektrycznych (wiertark9i, młoty, szlifierki).
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Przystajnia-Kolonia (wielkopolskie)

STAŻ POW. 30
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Damasławek (wielkopolskie)