Praca GLAZURNIK Piotrowice ZAKŁAD BUDOWY WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI MAREK ZADURA

Miejsce pracy:
24-140 Piotrowice 200, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: układanie glazury

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nałęczów

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Glazurnik (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD BUDOWY WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI MAREK ZADURA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marek Zadura

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik