Praca GLAZURNIK Krzeszowice kontakt przez PUP

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Krzeszowice (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krzeszowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzeszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW/PO STAZU/ - od 1 850 PLN

pompowanie ścieków, prasowanie osadu, kontrola pracy urządzeń, analiza chemiczna ścieków, utrzymanie porzadku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obróbka wstępna surowców ręczna i mechaniczna,- przygotowanie potraw do wydania gościom,- przyrządanie potraw kuchni polskiej,- tworzenie od podstaw całych dań znajdujących się w menu.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Łódź (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

MENADŻER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Przylesie Dolne (opolskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO - do 2 050 PLN

Obsługa turystów głównie z Ukrainy, wsparcie klienta w wyborze optymalnego rozwiązania, ustalenie potrzeb i oczekiwań klientów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Mostki (lubuskie)

BROKER INFORMACJI - od 14 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji o rynku indyjskim, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Indii potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Strzmiele (zachodniopomorskie)

OPERATOR APLIKACJI KOMPUTEROWYCH - do 2 000 PLN

Obsuga systemu informatycznego i kanałów społecznościowych
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT - od 1 750 PLN

serwis oprogramowania telefonów komórkowych, serwis oprogramowania nawigacji GPS, naprawa wyświetlaczy telefonów komórkowych, naprawa i wymiana komponentów telefonów komórkowych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

IT/RIM ENGINEER - od 7 000 PLN

Zarządazanie infrastrukturą IT klienta. Wsparcie techniczne zespołu.
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Łódź (łódzkie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie min. podstawowe;
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA URZĄDZEŃ - od 3 300 PLN

Sprzedaż towarów i usług oferowanych prze firmę Profesjonalna obsługa Klienta oraz doradztwoZarządzanie podległym zespołem handlowym Pozyskiwanie Klienta Serwis urządzeń(przeglądy, programowanie)Aktywna współpraca z zespołem sprzedawcówRaportowanie wyników pracy
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie bielizny
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Młyny (opolskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług : dzielenie przesyłek, przekazów pocztowych, telegramów na rejony doręczeń, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej SA
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - OFERTA PRACY WYŁACZNIE DLA OSOBY PO ODBYTYM STAŻU U PRACODAWCY - od 925 PLN

obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,przyjmowanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Głogów (dolnośląskie)

SPAWACZ - 12 - 20 PLN

MONTAŻ I SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH;WYMGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, UPRAWNIENIA SPAWACZA MIG, MAG, TIG, OPERATORA SUWNICY, UMIEJĘTNOŚĆ SKŁADANIA KONSTRUKCJI, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 950 PLN

obsługa maszyny cyfrowej
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Żyrardów (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

wystawianie faktur, przyjmowanie i sprzedaż towaru, przedstawianie ofert, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, prowadzenie magazynu
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Strykowice Górne (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANO-MOSTOWY - od 1 900 PLN

SZLIFOWANIE, GROSZKOWANIE, KŁUCIE BETONU, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, INIEKCJA, TORTRETOWANIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA ELEKTORNARZĘDZI, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POW. 3m, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA;CZAS PRACY: OKOŁO 170H/MIESIĘCZNIE
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków dla dzieci ze szkoły oraz przedszkola, utrzymanie porządku w kuchni i jadalni
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Bardo (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Nauka przygotowania roweru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, wywiadów socjalnych, praca socjalna,
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIECTECHNIK HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

sprzedaz bezpośrednia, negocjacje z kontrahentami, zakup towarów handlowych, utrzymywanie relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Trzcianka (wielkopolskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wystawianie dokumentów sprzedaży,- obsługa klienta,- sprawdzanie dokumentów WM pod względem merytorycznym,- wundykacja należności,- sporządzanie rejestrów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zgierz (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie potraw w restauracji.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)