Praca GEODETA Tuliszków BUD-AN SP. Z O.O.

KASZTELANA J. ZAREMBY 2/3, 62-740 Tuliszków, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa niwelatora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GEODETA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuliszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tuliszków

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: BUD-AN SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Tuliszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuliszków

Ulica pracodawcy: KASZTELANA J. ZAREMBY

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*

Podobne oferty pracy

GEODETA - od 1 850 PLN

wyksz. średnie techniczne-technik geodeta, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie, może być osoba w trakcie studiów kierunkowych- geodezja
MACIEJ GÓRSKI GEODEZJA GEODON - 2016-07-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Geodeta
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Szczucin (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa klienta
AVANS POŁUDNIE SP. Z O.O. - 2016-07-14 - Turek (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

prace elektryczne budowlane
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO STANISŁAW WOŹNIAK - 2016-10-06 - Kotwasice (wielkopolskie)

GEODETA - 997,4 PLN

Prace kameralne, kartograficzne związane z opracowaniem map.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Zamość (lubelskie)

USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

techniczna obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Żeroniczki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

obsługa klientów na stanowisku kasowym oraz na podjeździe, inkasowanie należnośći za sprzedany towar, przyjmowanie towaru oraz wykładanie towaru na połki sklepowe, przyjmowanie dostaw paliw, dbanie o czystość na stanowisku pracy, wykonywanie innych zleconych zadań zgodnych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Marianów-Kolonia (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, UKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKI, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, UTRZYMYWANIE ŁADU I PORZĄDKU
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Władysławów (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- udział w szkoleniu bhp i p.poż, zapoznanie się z regulaminem pracy i programem stażu, obsługa biura (wysyłanie, przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji), obsługa interesanta, obsługa centrali telefonicznej, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, sporządzanie pism i zestawień, obsługa e-mail.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Turek (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - od 925 PLN

praca przy wymianie i montażu opon
OPONY-FELGI TOMASZ RESSEL - 2016-08-18 - Turek (wielkopolskie)

Geodeta prac kameralno-polowych. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Praca na terenie powiatu kępińskiego.
PRACOWNIA GEODEZYJNA ''ARTGEO'' Michał Jerczyński - 2016-11-02 - Kępno (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa programu komputerowego "KAMSOFT", wykonywanie leków recepturowych, przyjmowanie i sprawdzanie dostaw leków, monitorowanie dat ważności leków.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Brudzew (wielkopolskie)

PIEKARZ - 2 000 - 2 700 PLN

Wypiek pieczywa i bułek
PIEKARSTWO-KRZYSZTOF OGRODOWCZYK - 2017-03-17 - Malanów (wielkopolskie)

GEODETA - od 2 000 PLN

Kompletowanie dokumentacji geodezyjnej, pomiar geodezyjny
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, dbanie o stan techniczny pojazdu
BIG TUR SP. Z .O.O. - 2016-03-02 - Turek (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

Projektowanie, obsługa urządzeń drukujących, obsługa lasera
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE OPTIM SP. JAWNA - 2016-09-15 - Turek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Realizacja indywidulanych planów sprzedażowych, obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, doradztwo w zakresie produktów
ABRA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-09 - Turek (wielkopolskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, przewóz towarów na terenie Unii Europejskiej
LOGISTIC - EVEX SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-11 - Turek (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 000 PLN

szycie pokrowców na krzesełka biurowe
ZAKŁAD KRAWIECKI IRENEUSZ CYTROWSKI - 2016-08-02 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

przygotowywanie i wysyłanie korespondencji, segregowanie, uzupełnianie i kompletowanie dokumentacji Biura, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE BHP - 997,4 PLN

obsługa biura, ewidencja dokumentacji, pomoc przy wystawianiu skierowań do lekarza zakładowego, wykonywanie bieżących prac biurowych, wspomaganie tworzenia dokumentacji BHP, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego dotyczących danego stanowiska pracy, przestrzeganie zasad bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Turek (wielkopolskie)

AMBASADOR MARKI - 1 400 - 1 700 PLN

obsługa klienta, informowanie o promocjach
ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-09 - Turek (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie i obróbka surowców do produkcji dań restauracyjnych, przygotowywanie pizzy, rozwożenie posiłków, utrzymanie czystości stanowiska pracy, przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego, zmywanie i dezynfekcja naczyń i sprzętu.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Turek (wielkopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - od 1 000 PLN

pomoc przy wyrobie pieczywa, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Malanów (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 925 PLN

obróbka metali, piłowanie, szlifowanie, polerowanie, wiercenie i rozwiercanie, gwintowanie, skręcenie, montaz i demontaz
BGH.WORK SP. Z O.O. - 2016-06-24 - Turek (wielkopolskie)

pomiary geodezyjne w terenie (Lubin i okolice), prace biurowe związane z zawodem geodety
USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE "GEOKART" - 2016-03-31 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

produkcja polegająca na odpowiednim dozowaniu i mieszaniu składników, pakowanie i etykietowanie zgodne z systemem HACCP
CENTRUM POLSKA SP. Z O.O. - 2016-11-18 - Ogorzelczyn (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

dbanie o czystość, lad i porządek posesji Urzędu, w tym budynku administracyjnego, tj.: sprzątanie holi, korytarzy i toalet oraz wynoszenie śmieci, sprzątanie pomieszczeń biurowych w całym budynku, mycie okien, odkurzaniemebli, wykładzin, mycie podłóg, sprzatanie placu, zamiatanie, koszenie trawy, w okresie zimowym odśnieżanie itp. dopilnowanie wygaszania świateł oraz ewentualnego wyłączenia urządzeń elektrycznych, codzienny obchód terenu Urzędu w celu sprawdzenia zabezpieczenia budynków znajdujących się na jego terenie, ze szczególnym uwzględnieniem zamknięć.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Turek (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie namiotów, parasoli, pokrowców do mebli, flag, poduszek ogrodowych
OBA TRANS SP. Z O.O - 2016-02-12 - Turek (wielkopolskie)