Praca GEODETA Brzesko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Staż w ramach programu PO WER (do 30 roku życia). Wykonywanie pomiarów terenowych. Nauka obsługi sprzętu geodezyjnego, tyczenie oraz opracowywanie dokumentacji tyczenia infrastuktury podziemnej i budowli. Wykonywanie inwentaryzacji powykonawczych, kompletowanie dokumentacji technicznej. Praca w godzinach 8:00 - 16:00.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GEODETA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik geodeta*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Inżynier geodeta - geodezyjne pomiary podstawowe i satelitarne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: USłUGI geodezyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy