Praca GARBARZ SKÓR BEZ WŁOSA Solniki Wielkie SEB PPH Sebastian Moździerz

56-420 Solniki Wielkie 23c, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsluga maszyn garbarskich, dbanie o porzadek na stanowisku, pakowanie , przygotowywanie do wysyłki skór.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GARBARZ SKÓR BEZ WŁOSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Solniki Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bierutów

Zawód: garbarz skór bez włosa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: osoba do przyuczenia na stanowisko prcay.

Nazwa pracodawcy: SEB PPH Sebastian Moździerz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: osoba do przyuczenia na stanowisko.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : od 8.oo o 15.oo

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Bierutów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Solniki Wielkie

Numer budynku pracodawcy: 23c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: garbarz skór bez włosa

Podobne oferty pracy

REFERENT DS ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

zapoznanie z zakresem pracy sekretariatu, rejestracja pism (system elektroniczny), prowadzenie dokumentacji kancelaryjno - biurowej, redagowanie pism, przygotowanie dokumentów do archiwizacji, obsługa interesantów
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Oleśnica (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

organizacja stanowiska pracy i i potrzebnych materiałów, przygotowywanie podłoży tynkowych pod malowanie, malowanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych, dbanie o jakośc uslug wykonywanych u klienta, poslugiwanie sie dokumentacja budowlana, samodzileny dojazd do miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Syców (dolnośląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

montaż systemów szalunkowych. Miejsce wykonywania pracy: 51-180 Wrocław ul. Zalipie. Wyjazd z Oleśnicy o godz. 6.oo
TOP-GEO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-04-18 - Poniatowice (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, gotowych dań, sprawdzanie dat ważności produktów, sprawdzanie stanów, przygotowywanie warzyw i mięs do gotowania
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Bierutów (dolnośląskie)

MONTER STOLARKI - od 1 850 PLN

Montwanie drzwi i okien
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Twardogóra (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 17,5 PLN

bieżące usuwanie awarii i ustetrek w sprzęcie i środkach transportu, naprawy, remonty ,konserwacje, środków transportu
Silva Sp. z o.o. - 2017-02-16 - Dobroszyce (dolnośląskie)

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU - od 3 000 PLN

Organizacja i nadzór ślusarzy, utrzymanie ruchu oraz małej narzędziowni dla zakładu z branży elektrotechnicznej
Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych BIERSIN - 2016-09-23 - Bierutów (dolnośląskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

tapicerowanie mebli, montaż elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dobroszyce (dolnośląskie)

MARKETING - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 400 PLN

Gromadzenie informacji na temat produktu i strategii marketingowej, określenie koncepcji i sposobu jej realizacji w celu zwiększenia sprzedaży, opracowywanie przekazu reklamowego poprzez dobór treści reklamowych, kontrola nad działaniami grafików, sprawdzanie efektów reklamy i promocji.
Cybor - Tech Iwona Halat - 2016-11-23 - Karwiniec (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
DAMAN Firma Ogólnobudowlana Damian Krzysiek - 2016-11-23 - Bierutów (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 2 000 - 3 000 PLN

naprawa samochodów ciężarowych. maszyn i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Oleśnica (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Prace brukarskie i ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK LINI PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

-praca na linii produkcyjnej w zakresie produkcji okien i drzwi, operowanie elektronarzędziami oraz ręcznymi narzędziami,wykształcenie mni. zawodowe. mile widziane doświadczenie w zakresie obróbki , montażu na linii produkcyjnej, systematyczność, odpowiedzialność , chęć do pracy , zmysł "majsterkowicza"praca dla kobiet i mężczyzn.
TeamPlast Sp. z o. o. - 2016-09-12 - Stradomia Wierzchnia (dolnośląskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

Zacieranie posadzki mechaniczne, ściąganie na łacie.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Dobroszyce (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem,bdanie o czystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy.
Dino Polska S.A. - 2016-07-08 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZO-BIUROWY - 997,4 PLN

prcae biurowe, obsluga klienta, administracja biurowa, dbanie o estetykę biura
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Dobroszyce (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

Wiercenie , klejenie , okleinowanie montowanie,wykańczanie mebli stolarki meblowej,obsługa maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Twardogóra (dolnośląskie)

Wyklejanie i obijanie mebli tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Moszyce (dolnośląskie)

WIZAŻYSTA/STYLISTA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich, majacych na celu odpowiednie dobranie i wykonanie usługi koloryzacji i ciecia z uwzględnieniem najnowszych trendów.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRCAOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

obsluga klientów, prace porządkowe, przygotowanie posiłków typu Fast Food.
HANDLEX Sp. z o.o. - 2016-03-21 - Oleśnica (dolnośląskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie korespondencji, obsługa administracyjna wspólnot mieszkaniowych, ewidencja faktór i kosztów, wystawianie i obsługa zleceń napraw bieżących, inwentaryzacja dokumentacji technicznej.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, kontrola dostaw pod wzgledem ilościowym i jakościowym.Przygotowaniew towaru do sprzedazy, obsluga metkoenic,zabezpieczeń przeciwkradziezowych, ekspozycja towaru, dbanie o wystuj sklepu, obsługa urządzeń biurowych i systemu komputerowego, transakcji za pośrednictwem kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Oleśnica (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdami ciężarowymi, pomoc przy załadunku i rozładunku ( jeśli konieczna), utrzymywanie czystości w pojeździe ciężarowym oraz naczepie ciężarowej, wykonywanie wszelkich obowiązków związanych z charakterem pracy kierowcy pojazdy ciężarowego
PPHU WIPLAST Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-06-20 - Syców (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 12 PLN

Sprzątanie pokoi (odkurzanie, mycie okien, ścielenie łóżek)
GRUPA DASKOPOL - 2016-07-01 - Oleśnica (dolnośląskie)

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO - od 2 500 PLN

zakres zadań oraz inne szczegóły oferty na stronie: www.bip.zbk.olesnica.pl
Zakład Budynków Komunalnych - 2016-09-15 - Oleśnica (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 tony, załadunek i rozładunek towaru u klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Szczodrów (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

transport krajowy, rozwożenie rur i kształtek samochodem ciężarowym bez przyczep.
PREDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE BEES - 2017-03-02 - Syców (dolnośląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 2 500 PLN

praca w dziale technicznym mile widziani studenci politechniki/nauka w toku/,wykształcenie min. średnie /techniczne mile widziane/ zmysł techniczny, dokładność , precyzja, dobra organizacja pracy, mile widziany j. niemiecki komunikatywny
TEAM-PLAST Sp. z o.o. - 2016-11-25 - Stradomia Wierzchnia (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

Układanie glazury i terakoty.
Zakład Instalacji Budowlanych S.C. - 2016-06-29 - Oleśnica (dolnośląskie)

PAKOWACZ MEBLI - od 1 850 PLN

Pakowanie mebli tapicerowanych, dźwiganie do 50 kg.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Dobroszyce (dolnośląskie)